Kategoria

Wyszukiwarka

Region

IUNO Cosmetics nowym klientem agencji 4 Publicity

2019-08-01 13:45:39
W połowie lipca br. agencja 4 PUBLICITY, specjalizująca się w obsłudze klientów z branży nowych technologii oraz beauty, podpisała umowę z producentem wegańskich kosmetyków kolorowych – IUNO Cosmetics. Agencja zadba o media relations, promocję produktów na rynku i kreowanie pozytywnego wizerunku marki wśród klientów.

Do zadań agencji należy budowanie wizerunku wegańskich kosmetyków opartego na media relations, wysyłce produktów do testów redakcyjnych, organizacji konkursów, udziale marki w imprezach branżowych oraz współpracy z influencerami.

Marka IUNO Cosmetics została stworzona z myślą o świadomych konsumentkach zwracających uwagę na skład produktów i środowisko naturalne. 

- Jesteśmy związane z branżą kosmetyczną od ponad 30 lat. W tym roku postanowiłyśmy wprowadzić na rynek polską marką kosmetyków wegańskich IUNO Cosmetics. Idea jaką się kierowałyśmy to proekologiczny trend oraz rosnąca świadomość klientek, którym zależy do świetniej jakości kosmetyków w przystępnej cenie. Ponadto nasze produkty nie są testowane na zwierzętach. Postanowiłyśmy odnowić współpracę z agencją 4 Publicity, gdyż prowadzone przez nią wcześniej działania komunikacyjne przyniosły wymierne efekty. Spodziewamy się, że nasza współpraca przy promocji marki IUNO Cosmetics będzie równie udana – stwierdziły Aleksandra i Beata Małachowskie, właścicielki IUNO Cosmetics oraz Beauty Art.

- Cieszy nas fakt, że po kilku latach przerwy ponownie nawiązaliśmy współpracę z osobami, które odpowiadały za tworzenie i promocję szkoły wizażu Beauty Art na polskim rynku. Oznacza to, że poprzednie doświadczenia, przy budowaniu pozytywnego wizerunku, okazały się skuteczne – powiedziała Magdalena Cieślak, CEO agencji 4 PUBLICITY.

Za obsługę klienta z ramienia agencji odpowiada Izabela Idzikowska oraz Magda Cieślak. Umowę podpisano na czas określony.

Dodał: Anna Kowalska