Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Inchcape Motor Poznań zaprasza do świata BMW i MINI

2017-10-17 10:39:29
Już w tym tygodniu, w dniach od 16 do 21 października, odbywają się dni otwarte Inchcape Motor Poznań, najnowszego salonu BMW, MINI oraz BMW Motorrad w Poznaniu. Na odwiedzających czekają liczne atrakcje oraz wyjątkowe oferty sprzedażowe wybranych modeli samochodów nowych i używanych BMW i Mini oraz motocykli BMW Motorrad.

Salon Inchcape Motor Poznań, znajdujący się w podpoznańskim Swadzimiu przy ul. Wschodniej 9 to największy i najnowocześniejszy salon BMW w Wielkopolsce. Na trzech kondygnacjach oferuje pełną gamę pojazdów BMW, MINI oraz BMW Motorrad. Fani sportowych wrażeń mogą wybierać wśród najszybszych maszyn oznaczonych symbolem „M” oraz M Performance, natomiast osoby zainteresowane nową technologią oraz ekologią mogą przyjrzeć się bliżej elektrycznym pojazdom z linii „i”.

Z okazji dni otwartych, Inchcape przygotował specjalne oferty cenowe na część pojazdów BMW i MINI (zarówno samochody nowe jak i używane) oraz motocykli BMW Motorrad. Ponadto w tygodniu klienci mogą liczyć na liczne rabaty na akcesoria BMW jak i usługi serwisowe. Dla nowych klientów salonu Inchcape oferuje usługę „z domu do domu”, czyli odbiór samochodu od klienta i dostarczenie go po serwisie, za darmo!

Jak zapowiadają organizatorzy, na odwiedzających salon czeka również konkurs (trwający od 16 do 21 października) w którym do wygrania są akcesoria BMW Lifestyle, a nagrodą główną jest wyjątkowy rower BMW Cruise Bike.

INCHCAPE Motor Poznań
Ul. Wschodnia 9, Swadzim k. Poznania
http://poznan.bmw-inchcape.pl  

Regiony: mazowieckie
Dodał: Bellini Capital