Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Inquiry wyłącznym partnerem firmy YouGov na polskim rynku

2019-04-02 12:40:31
Agencja badań rynku Inquiry nawiązała współpracę z firmą YouGov, wiodącym dostawcą usług analitycznych na świecie. Jednym z kluczowych założeń podpisanego kontraktu jest wprowadzenie na polski rynek YouGov BrandIndex, zaawansowanego narzędzia do pomiaru kondycji marki i pierwszego syndykatowego monitoringu marek w Polsce.

Oprócz YouGov BrandIndex, przedmiotem nawiązanej współpracy jest panel internetowy, zarządzany przez YouGov. Dzięki niemu Inquiry może oferować usługi badań online, w tym innowacyjne rozwiązania. Z drugiej strony YouGov będzie umacniać pozycję na polskim rynku zgodnie ze strategią Grupy.

- YouGov to jedna z największych agencji badawczych na świecie. Jednym z produktów firmy jest YouGov BrandIndex, dostępny do tej pory w USA, krajach Europy Zachodniej, Rosji, Azji i Bliskiego Wschodu (niemal 40 krajów). Obecnie produkty YouGov wdrażane są na polskim rynku – jestem dumna, że firma Inquiry może być częścią tego innowacyjnego projektu. Wspólnie zaproponujemy klientom w Polsce zaawansowane narzędzia do monitorowania pozycji marek i optymalizowania działań marketingowych – mówi Agnieszka Górnicka, prezes zarządu w Inquiry.

Sundip Chahal, Chief Operating Officer w YouGov dodaje: - Zgodnie z naszą strategią, rozwijamy obecność YouGov na całym świecie, włączając w to Europę Środkowo-Wschodnią. Cieszę się, że rozpoczęliśmy współpracę z Inquiry. To firma, która jest jednocześnie doświadczonym partnerem
i ekspertem na polskim rynku. W ten sposób opinie tysięcy polskich konsumentów dołączą do naszego globalnego panelu.

W ramach umowy partnerskiej firma Inquiry realizuje badania internetowe na panelu YouGov, ma też dostęp do międzynarodowej bazy obejmującej dane o postawach i zachowaniach konsumentów. YouGov wspiera polski zespół swoim doświadczeniem w badaniach online i zapewnia wyłączność współpracy na polskim rynku.

 

***

 

O YouGov

YouGov to globalna firma oferująca dane i usługi analityczne. Podstawowym produktem firmy jest nieprzerwany pomiar opinii publicznej w wielu krajach, oparty na 6-milionowym panelu konsumentów. Systematyczne podejście do badań i zintegrowana platforma, umożliwiają połącznie bogactwa danych
z doświadczeniem badawczym w wielu branżach.

O Inquiry

Inquiry jest polską agencją badań marketingowych, specjalizującą się w badaniach dla sektora FMCG, dóbr trwałych, sieci detalicznych i centrów handlowych. Zespół ekspertów Inquiry pomaga klientom określić potencjał rynku, sformułować skuteczne strategie marketingowe i monitorować sytuację na rynku.
Dodał: ITBC