Kategoria

Wyszukiwarka

Region

JAK DOBRAĆ KOSTIUM PLAŻOWY DO SYLWETKI?

2017-08-23 15:54:40
Sezonowe wyprzedaże ruszyły pełną parą. Jeżeli jeszcze nie zaopatrzyłaś się w kostium to jest idealny czas, aby upolować wymarzony model. Jak nie zgubić się w bogatej ofercie i wybrać strój dopasowany do sylwetki podpowiada sportowy specjalista Decathlon. Niech nowy kostium podkreśla i ukrywa dokładnie to, co powinien!

Odwrócona piramida

Masz szerokie ramiona i wąskie biodra, sylwetka jest smukła i atletyczna.

Co wybrać? Pomyśl o położeniu akcentu na swoją kobiecość. Jeśli wybierzesz kostium 1-częściowy postaw na ładny dekolt w literkę V. Jeśli natomiast będzie to kostium 2-częściowy zdecyduj się na górę o kroju balkonetki z wszytymi piankami, push-up powiększający biust, trójkąty z cienkimi ramiączkami albo opaskę. Na dół wybierz krój szortów lub zabudowanych majtek - klasyczny lub z niskim stanem, który idealnie zrównoważy sylwetkę. Możesz uzupełnić ubiór ładnymi boardshortami, spódniczką lub pareo o wzorze dopasowanym do kostiumu.

 

 Prostokąt

Cechy charakterystyczne: Jesteś szczupła i smukła, ramiona i biodra są tej samej szerokości i masz małe wcięcie w talii.

Co wybrać? Jeśli decydujesz się na kostium 1-częściowy, wybierz krój, który wyszczupli lub podkreśli talię za pomocą zaszewek. Przy wyborze kostiumu 2-częściowego postaw raczej na górę o kroju trójkątów halter lub opaski, z lekkim uwypukleniem piersi (wszyte pianki) oraz dół o niezbyt mocno wyciętym kroju, raczej klasycznym lub z niskim stanem. Możesz uzupełnić ubiór ładnymi boardshortami, spódniczką lub pareo o wzorze dopasowanym do kostiumu.

 

 Piramida

Cechy charakterystyczne: Masz szerokie biodra, masywne uda i drobne ramiona, a więc niezwykle kobiece kształty.

Co wybrać? Stawiaj na kostiumy 2-częściowe i podkreślaj biust górą o kroju trójkątów halter i push-up. Na dół wybierz kroje z niską talią lub dowolnie mocno wycięte na udach. W przypadku kostiumu 1-częściowego wybierz krój halter i z „odciętym” stanikiem. Możesz uzupełnić ubiór ładną spódniczką lub pareo o wzorze dopasowanym do kostiumu.

 

Koło

Cechy charakterystyczne: Masz szerokie biodra i ramiona. Twoja sylwetka jest dość krągła i kobieca.

Co wybrać? Wybierz kostium 2-częściowy i podkreśl biust stanikiem o kroju trójkątów halter i powiększającym objętość. Jeśli chodzi o dół, warto abyś nosiła kroje z wysokim stanem (zamaskują brzuszek) lub z wysokim wycięciem na udach (wydłużą nogi).

Dla stroju 1-częściowego wybierz krój halter lub z usztywnionym staniczkiem.

Możesz uzupełnić ubiór pareo wiązanym na boku o wzorze dopasowanym do kostiumu kąpielowego.

 

Klepsydra

Cechy charakterystyczne: Masz idealnie zachowane proporcje pomiędzy biodrami a ramionami i szczupłą talię.

Co wybrać? W zasadzie pasuje Ci większość krojów, ale na pewno na korzyść będzie podkreślenie biustu stanikiem o kroju trójkątów halter, jeśli wybierzesz kostium 2-częściowy Jeśli chodzi o dół, możesz nosić kroje z niskim stanem lub z dowolnie wysokim wycięciem na udach… Dla stroju 1-częściowego wybierz krój halter lub z usztywnionym staniczkiem.

Możesz uzupełnić ubiór ładnymi boardshortami, spódniczką lub pareo o wzorze dopasowanym do kostiumu.

Dodał: KuźniaPR