Kategoria

Wyszukiwarka

Region

JESIENNY JARMARK W TULIPANIE

2017-10-11 11:03:58
W dniach od 12 do 15 października oraz w dniach od 26 do 29 października Centrum Handlowe Tulipan zaprasza na jesienne edycje Jarmarku Regionalnego. Chleby na zakwasie, chałwa, naturalne wędliny to tylko niektóre z produktów, które będzie można zakupić na jarmarcznych stoiskach.

W październiku w Centrum Handlowym Tulipan Jarmark Regionalny odbędzie się aż dwa razy. Będzie to doskonała okazja o uzupełnienie koszyków zakupowych o naturalne, zdrowe produkty, tworzone według tradycyjnych metod. W ofercie jarmarku znajdą się chleby wypiekane na naturalnym zakwasie, miody z przydomowych pasiek, wędliny z Podlasia, sery z Białego Dunajca, oryginalne oscypki. Miłośnicy słodkości będą mogli wybrać przysmaki spośród przywodzących na myśl epokę PRL-u krówek, kolorowych żelek, chałw na wagę w różnych smakach.

Jarmarki Regionalne w naszym Centrum cieszą się niesłabnącą popularnością. Klienci chętnie korzystają z ciekawej oferty dostawców i wspierają w ten sposób lokalnych wytwórców produktów naprawdę wysokiej jakości” - mówi Katarzyna Woźniak, Dyrektorka Centrum Handlowego Tulipan.

Jarmark Regionalny w Tulipanie odbędzie się w dniach od 12 do 15 października oraz od 26 do 29 października w godzinach otwarcia Centrum. Więcej informacji na: www.chtulipan.pl

Kategorie: Żywność, Dom, Usługi, Zakupy
Regiony: lódzkie
Dodał: EM GRUPA