Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Jak sprzedać opał w kilka minut?

2016-08-09 23:55:42
Próbujesz przekonać mieszkańców Twojej okolicy, że oferowany przez Ciebie opał jest tym najlepszym? Przeznaczasz wiele środków na reklamę? A może ogłaszasz się ze swoją ofertą sprzedaży w różnych serwisach i daremnie czekasz na odzew? Nie trać swojego czasu. Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Gdybym na początku swojej kariery jako przedsiębiorcy zapytał klientów, czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni. Więc ich nie pytałem – Henry Ford

Gdyby dziś przedsiębiorcy wyszli z takiego założenia, nie mieliby czego szukać wśród klientów. My o tym wiemy, dlatego pytamy. Wiemy, czego potrzebują, bo składają u nas oferty kupna. Teraz potrzebujemy jeszcze Ciebie i Twojej oferty sprzedażowej.

 

Dlaczego warto?

 

  • Gielda-paliw.com to pierwszy, branżowy, ogólnopolski serwis umożliwiający wyszukanie dostawcy/odbiorcy wszelkich rodzajów paliw. Nigdzie w jednym miejscu kupujący nie znajdą tylu ofert i możliwości, warto więc umieścić swój opał w szeregach innych.

 

  • To najszybszy sposób na dotarcie do potencjalnych klientów.

 

  • To jedyne miejsce, w którym masz możliwość porównania aktualnych ofert paliw opałowych pod względem ich jakości i ceny. Dajemy Ci zatem unikatową możliwość monitorowania obecnego popytu i podaży.

 

  • Żyjemy w XXI wieku, obok różnych wartości istotne miejsce zajął czas. Po co miałbyś go marnować i bawić się w Syzyfa? Nie szukaj swoich klientów tam, gdzie ich nie ma.

 

  • Nie wydawaj pieniędzy na zbędne reklamy. U nas zrobisz to bezpłatnie.

 

  • To po prostu dziecinnie proste, a korzystanie z serwisu jest w pełni bezpieczne.

 

  • Żyjemy w epoce e-commerce, w epoce ułatwień. Powstają firmy, które mają na celu ułatwić życie innym. Technologia idzie do przodu i my też nie powinniśmy stać w miejscu.

 

  • Jesteśmy specjalistami w branży paliwowej. Mamy w swojej załodze ludzi, którzy znają ten rynek od podszewki, zasady, jakimi się kieruje i specyfikę zarówno od strony dostawców, jak i kupujących.

 

Powiedz nam, jaki opał masz do zaoferowania – jego rodzaj i ilość, nie zapomnij także o swojej lokalizacji. Gwarantujemy, że dotrzemy do potencjalnego klienta najszybciej, jak to możliwe. Nie pozwól konkurencji na sprawniejsze znajdywanie kupujących. Zarejestruj się już dziś.

http://www.gielda-paliw.com/

Kategorie: Budownictwo, Dom, Zakupy
Dodał: jonas jon