Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Jak wysyłać obrazy i wydruki - poradnik

2018-01-10 09:08:47
Wysyłanie dzieł sztuki czy też własnych prac graficznych tak aby dotarły do celu w nienaruszonym stanie jest nie lada wyzwaniem jeżeli nie posiadamy odpowiednich opakowań. W tym artykule podpowiemy jak najbezpieczniej jest wysyłać obrazy firmą kurierską.

Jeżeli jesteś młodym artystą malarzem czy też rysownikiem który próbuje swoją pracą zarobić na życie z pewnością niejednokrotnie stawałeś przed dylematem w jaki sposób zabezpieczyć stworzone przez siebie dzieło tak aby trafiło w nienagannym stanie do klienta. Przesłanie portretu czy też pejzarzu może stanowić nie lada wyzwanie. Jak się okazuje idealnym rozwiązaniem tego problemu będą tuby wysyłkowe które są też niejednokrotnie zwane tubami mailingowymi.

Przyjrzyjmy się zatem bliżej czym są tuby wysyłkowe. Otóż są to pudełka o cylindrycznym kształcie walca, najczęściej wykonane z bardzo wytrzymałej i grubej tektury które dostarczane są wraz z zatyczkami wykonanymi z tworzywa. Mają one na celu usprawnienie pakowania i pomoc w usztywnieniu konstrukcji całej tuby wysyłkowej. Obecnie można spotkać się z tubami wysyłkowymi o bardzo różnych długościach. Od bardzo krótkich czyli takich mierzących 30 centymetrów do takich przeznaczonych do dużych przedmiotów które mają długość nawet ponad 100 centymetrów. Tuby wysyłkowe występują również w różnego rodzaju średnicach. Dzięki takiej bogatej palecie rozmiarów z pewnością uda się zawsze dostosować ich wielkość do przedmiotu który zamierzamy wysłać. Ich kształt pozwala równieżna bezproblemowe umieszczenie etykiety adresowej dzięki temu tak dobrze sprawdzają się przy wysyłaniu ich firmami kurierskimi.

Kolejnym atutem tub wysyłkowych jest fakt iż można łączyć je w niemal dowolne długości. Dzięki temu można otrzymać opakowania które nadadzą się do zapakowania bardzo długich towarów takich jak aluminowe profile czy też karnisze.

Ogólnie można przyjąć iż tuby wysyłkowe znakomicie sprawdzą się jeżeli zamierzamy wysyłać takie przedmioty jak obrazy, wydruki, banery, tapety, rysunki techniczne, listwy dekoracyjne czy też okleiny meblowe.

Kategorie: Usługi
Regiony: mazowieckie
Dodał: Marcin Marcinski