Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Jak zapakować duży gabarytowo prezent?

2018-09-24 09:28:41
Zamierzacie wręczyć bliskiej osobie upominek który nie zmieści się do tradycyjnej torebki prezentowej? Zapraszamy was zatem do lektury poniższego artykułu.
Myślicie o sprezentowaniu komuś bliskiemu nietypowego podarunku, który jest całkiem sporych rozmiarów? Na pewno staniecie zatem przed problemem doboru odpowiedniego opakowania na tak duży prezent. W tym poradniku postaramy się wam podpowiedzieć w jaki sposób zapakować duże gabarytowo produkty.

Pierwsza metoda opiera się na wykorzystaniu papieru ozdobnego. Jeżeli dany prezent jest nieregularnych kształtów to właśnie wtedy doskonałym rozwiązaniem będzie użycie papieru ozdobnego. Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo wiele kolorów i wzorów. Należy jedynie pamiętać o dobraniu odpowiedniej ilości papieru. Jeżeli jeden arkusz okaże się nie wystarczający to bez większych problemów połączysz ich kilka przy użyciu taśmy klejącej. Dla zwieńczenia efektu polecamy tak zapakowany prezent udekorować wstążeczką.

Dla osób które preferują minimalizm doskonałym wyborem będzie użycie szarego papieru. Jego użycie samo w sobie nie jest może aż takim dobrym pomysłem ale wystarczy użyć do jego ozdobienia stempelków czy też maczanych w farbie liści aby uzyskać wyjątkowy efekt. Dla osób z zacięciem artystycznym nic nie stoi również na przeszkodzie aby takie opakowanie prezentu wzbogacić własnymi rysunkami.

Ostatnią metodą jest wykorzystanie pudełek. Pudełka prezentowe jakie można dostać na przykład na stronie https://e-hurtownia-opakowan.pl to znakomity sposób aby zapakować duże podarki o nieregularnym kształcie.
Kategorie: Dom
Regiony: mazowieckie
Dodał: Marcin Marcinski