Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Jaka biżuteria będzie modna w tym roku

2018-08-08 14:32:29
Co roku zazwyczaj w świecie mody wprowadzane są nowe wytyczne co do tego jakich ubrań nosić aby być stylowym, podobnie jest w świecie biżuterii, więc od czasu do czasu warto poczytać trochę o nowych modowych wyzwaniach aby być jak najbardziej stylowym.

Zacznijmy od biżuterii przeźroczystej. W tym roku jest ona bardzo popularna a wszystko przez swój wygląd który przypomina lód bądź krople wody. Dodatkowo taka biżuteria pięknie odbija światło i rzuca na siebie bardzo ładne refleksy. Następną biżuterią jest biżuteria w kształcie owoców. Oczywiście taka biżuteria ma najlepsze zastosowanie jako kolczyki. Bardzo fajnie jest ubrać kolczyki w kształcie winogron czy też jabłka.

Bardzo dobrze w tym roku przyjmą się również kolczyki oraz naszyjniki w kształcie zwierząt. Coraz częściej takie gwiazdy jak Chloe prezentują się w biżuterii która przypomina  pamiątki z safari. Na samym końcu przypomnę o tym co jest zawsze modne czyli o biżuterii  w której znajdziemy diament. Taka biżuteria zawsze będzie modna i stylowa jednak jest znacznie droższa.

Oczywiście oprócz tego moda rozwija się cały czas to tylko od ludzi zależy jaka ona będzie jednak możemy przewidzieć pewne style które będą funkcjonować w najbliższym czasie w naszych miastach.

 

Dodał: Laboratorium Gemmologiczne Pollabo