Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Jaką biżuterię dobrać do jesiennej stylizacji z płaszczem?

2018-09-26 08:55:42
Stylizacje na chłodniejsze dni rządzą się swoimi prawami. Grubsza warstwa odzieży w pewien sposób ogranicza możliwości doboru dodatków do stroju. W tym poradniku podpowiemy zatem jaką biżuterię dobrać do stylizacji z płaszczem.
Nadeszła kalendarzowa jesień, a więc coraz cześciej będziemy zmuszeni do noszenia jesiennych płaszczy aby zwyczajnie nie zmarznąć. Jak jednak sprawić aby tego rodzaju stylizacja z płaszczem nie stała się nudna? Należy zadbać o odpowiednie dodatki. Biżuteria bowiem jest w stanie odmienić niemal każdą stylizację. W tym poradniku postaramy się wam podpowiedzieć jaką biżuterię dobrać do jesiennej stylizacji z płaszczem w roli głównej.

Decydując się na ubiór płaszcza mocno ograniczamy możliwości doboru dodatków. Płaszcz bowiem szczelnie chroni nas przed zimnem ale zakrywa też praktycznie całe nasze ciało. Z tego też względu do jesiennej stylizacji z płaszczem optymalnym wyborem jest zdecydowanie się na bransoletki, kolczyki lub też broszki. Z takich dodatków jak naszyjniki czy też wisiorki będziemy musieli niestety zrezygnować - i tak nie będą zbyt dobrze widoczne.

Zastanówmy się teraz nad tym jakie konkretnie kolczyki do stylizacji z płaszczem wybrać? Wszystko zależy tutaj od preferencji danej osoby. Na pewno muszą być one jednak widoczne. Muszą bowiem rzucać się w oczy i kontrastować z wybranym przez nas płaszczem. Najlepiej zatem zdecydować się na jakiś dłuższy model. Najlepiej srebrny lub też złoty. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu ciekawego efekt warto wybrać kolczyki z diamentem. Diament bowiem będzie doskonałym uzupełnieniem całości.

W przypadku doboru broszki trzeba trzymać się podobnych zasad jak podczas dobierania kolczyków. Ten element biżuterii musi wyróżniać się na tle reszty stroju ale nie może być zbyt krzykliwy. Warto zatem zdecydować się na broszkę w kształcie kwiatu, motylka czy też liścia. Doda to całości stylizacji uroku i szyku.

Dobierając bransoletkę do stylizacji z płaszczem powinniśmy natomiast trzymać się zasady iż do płasza w chłodnym kolorze należy dobrać bransoletkę srebrną. Natomiast do płasza w cieplejszym odcieniu powinniśmy się zdecydować na bransoletkę wykonaną ze złota.
Kategorie: Uroda i zdrowie
Regiony: małopolskie
Dodał: Laboratorium Gemmologiczne Pollabo