Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Jasiek Kuroń z rodziną zachęca do picia czystej wody z dzbanka AQUAPHOR!

2018-07-11 15:09:29
Coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę, że picie odpowiedniej ilości wody jest bardzo ważne dla zdrowia. Wiele osób sięga tylko po wodę mineralną czy źródlaną, bojąc się jak ognia spożycia wody z kranu. Z

„Kranówkowa fobia”

Polacy boją się pić wodę „prosto z kranu”. Nie ma w tym nic dziwnego. Mimo zapewnień wodociągów o krystalicznej czystości wody, którą rozprowadzają do naszych kranów, woda płynąca w rurach naszych miast rzadko nadaje się do picia bez przegotowania, a i to nie zawsze rozwiązuje problem. Zanieczyszczenia osiadające na starych rurach trudno jest bowiem czymkolwiek wypłukać. W praktyce pijemy to, co przypłynie kilometrowymi rurami i co „wpadnie” do wody po drodze. Dlatego też domowa filtracja wody to dziś podstawa. Wie o tym AQUAPHOR, oferując swoim klientom coraz to nowe rodzaje filtrów do wody.

 

Kompakt ze zdejmowaną rączką i gratisem

 

Od 12 lipca w sieci sklepów Biedronka znaleźć można promowany przez Jaśka Kuronia z rodziną dzbanek AQUAPHOR Kompakt. To idealne rozwiązanie na wakacje dla miłośników ekologicznego stylu życia, pragnących być bliżej natury. Dzbanek doskonale  nadaje się na wakacyjne pikniki i wyprawy. Łatwo mieści się w walizce, a nawet plecaku. Bez problemu stanie w  drzwiach każdej lodówki. W Biedronkach oferowany jest w 3 kolorach: klasycznej bieli, energetyzującej limonki i jakże modnej ostatnio szarości. Wystarczy wziąć  go ze sobą i mieć dostęp do wody wodociągowej, a najwyższej jakości filtrowana woda będzie zawsze w zasięgu ręki. Plastik, z którego jest wykonany AQUAPHOR Kompakt nie zawiera bisfenolu A (BPA free) . Dzbanek posiada atest PZH , pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka – jest więc całkowicie bezpieczny dla dzieci..

 

Dodatkowo, kupując dzbanek, otrzymamy w prezencie  od Aquaphor książeczkę z przepisami na orzeźwiające wody smakowe, dzięki której łatwo przygotujemy pyszne i zdrowe napoje na upalne dni dla całej rodziny.

 

Więcej: www.aquaphor.pl/kompakt

 

O Aquaphor

Aquaphor to oddział międzynarodowej firmy Aquaphor Corporation, prowadzącej zdywersyfikowaną działalność badawczo-produkcyjno- handlową w blisko 50 krajach świata. Założona w 1992 roku firma jest jednym z największych światowych producentów materiałów filtrujących i domowych filtrów do oczyszczania wody, w tym dzbanków filtrujących, kuchennych filtrów podzlewowych, stacji uzdatniania wody do całego domu, a ostatnio także zaawansowanych technologicznie systemów filtrujących dedykowanych do przemysłu.

Aquaphor tworzy, rozwija i produkuje coraz to nowocześniejsze urządzenia, które poprawiają jakość spożywanej przez nas wody. Doskonałą jakość produktów Aquaphor, ich w pełni ekologiczny skład i efekty w postaci najwyższego stopnia oczyszczania wody potwierdzają wiodące światowe organizacje certyfikujące, a innowacyjne technologie, wykorzystane w produkcji filtrów chroni ponad 80 patentów w różnych krajach świata.

Aquaphor codziennie spełnia oczekiwania Polek i Polaków w zakresie najwyższej jakości wody, bez której nie jesteśmy w stanie żyć. Dewizą Aquaphor pozostaje zdanie: Jakość wody to jakość życia.

 

 

 

 

Kategorie: Media
Dodał: KnowledgeHub