Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Jessica Mercedes w Bytomiu – spotkaj się z nią 10 marca

2018-02-28 14:53:01
Odkrywanie tajemnic kobiecej urody, rozmowy o pielęgnacji, spotkanie z jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce. 10 marca Jessica Mercedes przyjedzie do Agory Bytom. Wstęp wolny.

Wiosna to czas zmian, dlatego 10 marca Agora Bytom zaprasza na Beauty Show – strefę piękna z poradami, warsztatami, konkursami. Gościem specjalnym wydarzenia będzie jedna z najpopularniejszych i najbardziej kreatywnych blogerek w Polsce – Jessica Mercedes. Od lat prowadzi cenioną stronę o tematyce lifestyle’owej.

 

- Przez wiele kobiet Jessica Mercedes uznawana jest za ikonę stylu. Dlatego cieszymy się, że będziemy mogli ją gościć podczas naszego Beauty Show – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. - Chcemy, aby nasze klientki poczuły się swobodnie, mogły znaleźć chwilę dla siebie, zrelaksować się, a przy okazji dowiedzieć czegoś nowego o wiosennych trendach urodowo-kosmetycznych. Warto być z nami – dodaje.

 

Blogerka spotka się z fanami – uczestnicy staną przed szansą zdobycia autografu czy udziału w konkursie na najlepszy makijaż i stylizację „Mistrzynie trendów”. Nie zabraknie tego, z czego Jessica jest najbardziej znana – porad i nowinek. Warto śledzić fanpage Agory Bytom na Facebooku. Galeria handlowa zorganizuje konkursy związane z przyjazdem blogerki do Bytomia. Tam również można zadawać pytania. Na najciekawsze z nich podczas wydarzenia odpowie sama Jessica.

 

10 marca od godz. 12.00 w Agorze Bytom działać będzie również specjalna strefa piękna z atrakcjami związanymi ze zdrowiem i urodą. Uczestniczki wykonają makijaż i manicure, dowiedzą się, które kosmetyki są dla nich najlepsze, a także jak dobierać make-up do okoliczności. Nie zabraknie dermokonsultacji – panie poznają potrzeby swojej skóry i otrzymają wskazówki dotyczące pielęgnacji.

 

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

Beauty Show Agora Bytom

10 marca 2018 r., godz. 12.00-17.00

Agora Bytom, Pl. Kościuszki 1

Wstęp wolny – zapraszamy!

 

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom

Dodał: PR Expert