Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Karnawał wyprzedaży we Wrocław Fashion Outlet

2018-12-27 21:11:40
Rabaty sięgające nawet – 80%. Specjalne promocje, które zadowolą najbardziej wytrawnego łowcę okazji. We Wrocław Fashion Outlet już w czwartek 27 grudnia rozpoczęły się wyprzedaże, dzięki którym kupimy wymarzoną kreację

– Dzień po Bożym Narodzeniu to chwila, na którą czeka wielu miłośników okazji – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. – 27 grudnia ruszają u nas wyprzedaże. To dla wielu naszych stałych gości okazja do zrealizowania swoich planów zakupowych bez konieczności obciążania stanu portfela, szczególnie w okresie bożonarodzeniowym. Z roku na rok widać wśród naszych klientów coraz większe zainteresowanie zakupami w tym okresie. W nadchodzących tygodniach nasze sklepy przygotowały dodatkowe zniżki. Te najbardziej atrakcyjne, z dodatkowym upustem od i tak już obniżonej ceny outlet, oznaczyliśmy specjalnymi czerwonymi metkami.

Podczas wyprzedaży we Wrocław Fashion Outlet taniej kupimy nie tylko stylowy garnitur czy elegancką sukienkę w komplecie z subtelnymi szpilkami, które sprawdzą się podczas balu sylwestrowego, imprezy karnawałowej czy studniówki. Zniżki sięgające do – 80% czekają także na miłośników rozwiązań do domu, rodziców szukających dziecięcych stylizacji czy amatorów sportów zimowych. Na przykład puchowa kurtka sprawdzająca się podczas outdoorowych treningów na mrozie czeka w Mountain Warehouse za jedyne 189 zł (cena regularna 855 zł). Z kolei zamszowe, dziecięce buty Puma Suede Heart to jedyne 69 zł (cena regularna 289 zł), a cena ocieplanej kurtki jeansowej w salonie Levi’s to tylko 249,90 zł (cena regularna 499,90 zł).

Karnawał stylowych możliwości

Nadchodzący Sylwester to tylko pierwsza z okazji, jakie będą się nadarzały się w nadchodzących tygodniach, aby przygotować się do karnawałowego szaleństwa. – Wybór kreacji w dużym stopniu uzależniony jest od miejsca wydarzenia. Dlatego warto zadbać, aby naszym wyborom przyświecała idea „ubierz się lepiej niż na zwykłą imprezę” – wyjaśnia Barbara Murza, stylistka Wrocław Fashion Outlet. – Na balu, podczas zabawy w klubie lub na tzw. domówce warto połączyć elegancję z nutą ekstrawagancji. Damska kreacja w bardzo modnym odcieniu czerwieni z domieszką różu, zwanym grenadine, to piękno, atrakcyjność i energia w jednym. Czerwona sukienka jest uważana za najbardziej zmysłowy strój, atrybut silnej i świadomej swojego wdzięku kobiety.

 Elegancki mężczyzna podczas zabawy noworocznej czy karnawałowej imprezy to także wyzwanie, które podczas zakupów wcale nie musi łączyć się z przepłacaniem podczas poszukiwania upragnionej stylizacji. Do najpopularniejszych zestawów, które mężczyźni zakładają na wytworny bal karnawałowy należą smoking lub garnitur w ciemnym kolorze – dodaje Barbara Murza. – Dodatki warto dobierać według zasady: im późniejsza pora dnia i bardziej oficjalna okazja, tym ciemniejszy strój, mniej deseni i mocniejsze kontrasty. Jeśli bal jest mniej oficjalny, tym więcej możliwości w doborze detali garniturowych. Poszetka może być bardziej kolorowa lub w wyrazisty wzór. Zamiast ubierać czarne buty możemy brązowe albo wiśniowe. Podczas luźniejszego wieczoru dobrze sprawdzi się garnitur w modną kratę lub w bordowej barwie.

 

 Szukasz pomysłów na zimowe i karnawałowe zakupy z rabatem, który nie nadszarpnie stanu Twojego konta czy karty kredytowej? Odwiedź jedyne modowe centrum outletowe Dolnego Śląska podczas wyprzedaży sięgających do – 80% od cen outletowych. Przed wizytą na Granicznej 2 we Wrocławiu warto poznać wybrane promocje na www.wroclawfashionoutlet.com

 

Regiony: Polska
Dodał: Brand Friends