Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Karty paliwowe IDS dla ciężarówek są w 100% bezpieczne

2018-04-26 12:55:27
IDS (International Diesel Service) – lider na rynku bezpiecznych kart paliwowych jako pierwszy wyposażył swoje karty w technologię RFID oraz zapewnił autoryzację każdej transakcji w czasie rzeczywistym. Wbudowany procesor nie tylko sprawia, że karty obsługuje się wyjątkowo bezpiecznie.

IDS (International Diesel Service) – lider na rynku bezpiecznych kart paliwowych jako pierwszy wyposażył swoje karty w technologię RFID oraz zapewnił autoryzację każdej transakcji w czasie rzeczywistym. Wbudowany procesor nie tylko sprawia, że karty obsługuje się szybciej i łatwiej – w ten sam sposób, co zbliżeniowe karty bankowe — ale też wyjątkowo bezpiecznie. Od czasu wprowadzenia zbliżeniowych kart paliwowych IDS nie odnotowano ani jednego przypadku nadużyć.

Osiemnaście miesięcy od wprowadzenia bezprzewodowej karty paliwowej dla ciężarówek, IDS może pochwalić się imponującymi danymi dotyczącymi bezpieczeństwa: nie odnotowano ani jednego przypadku nadużyć związanych z płatnościami lub kopiowania kart, tzw. skimmingu. Dzięki bezpiecznemu, wbudowanemu procesorowi, karty nie można skopiować, co razem z pozostałymi środkami zapobiegawczymi wprowadzonymi przez IDS sprawia, że karty te, jako jedyne na rynku zapewniają 100% bezpieczeństwa transakcji.

Vincenzo Maniaci, Global card business director Q8 podkreśla: Paliwo nadal jest atrakcyjnym produktem dla oszustów. Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że IDS nie zanotował ani jednego przypadku nadużyć dotyczących kart. Nasze karty paliwowe są tak samo bezpieczne jak karty bankowe i stanowią najbezpieczniejsze tego typu rozwiązanie dostępne na rynku. Fałszowanie jest niemożliwe, ponieważ kart nie można skopiować – przestępcy nie są w stanie obejść naszej technologii. 

Oprócz w 100% bezpiecznych kart, IDS oferuje inteligentny zestaw rozwiązań w zakresie transakcji na 600 stacjach w Europie oraz pełną kontrolę nad kartami paliwowymi. Klienci mogą zarządzać wszystkimi swoimi kartami paliwowymi pojazdów i kierowców oraz konfigurować je przez internet za pomocą iAccount. To dobrze zorganizowany i prosty w obsłudze system zarządzania kartami, dzięki któremu transakcje, informacje o kredytach, ceny i informacje sieciowe są łatwo dostępne. Więksi klienci mogą w jasny sposób grupować i organizować podwykonawców. Autoryzacja na stacjach za pomocą kontroli kodu PIN on-line uniemożliwia dokonywanie transakcji paliwowych, które nie zostały wstępnie autoryzowane. IDS jest jedyną firmą oferującą karty paliwowe w pełni obsługiwane przez internet.

W ofercie znajduje się także dwukartowy system płatniczy oparty na karcie paliwowej pojazdu i kierowcy, w ramach którego transakcja jest możliwa wyłącznie w przypadku jednoczesnego użycia obu kart. Wszystkie transakcje są monitorowane, zaś te podejrzane – są wykrywane automatycznie.

IDS posiada wyspecjalizowany zespół prowadzący dochodzenia w sprawie nadużyć 365 dni w roku. Wszelkie nieprawidłowości są dokładnie sprawdzane, również dzięki ścisłemu kontaktowi z międzynarodowymi organami ścigania.

Firma IDS, wchodząca w skład Kuwait Petroleum Corporation, zaopatruje krajowych i zagranicznych przewoźników w olej napędowy i posiada sieć ponad 600 automatycznych stacji benzynowych w Europie.

Kategorie: Logistyka, Transport
Dodał: Pegasus PR