Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Kolarze CCC Team wspierani przez Sixt Rent a Car

2019-07-26 14:55:30
SIXT jest oficjalnym partnerem transportowym CCC Team. To pierwszy polski zespół kolarski stowarzyszony w UCIWT.

W Tour de France bierze udział także polska grupa kolarzy CCC Team, który posiada dodatkowe wsparcie w postaci partnera transportowego, którym jest SIXT Rent a Car Polska. W ramach współpracy, SIXT wspiera kolarzy podczas światowych imprez sportowych zaopatrując zespół we flotę samochodową. W ramach podpisanej umowy sponsorskiej, CCC Team otrzymało od SIXT łącznie 20 pojazdów prestiżowej marki Jaguar o modelu XF Sportbrake oraz F- Pace.

Od marcowego wyścigu Strade Bianche, kolarze z CCC Team pokonali łącznie tysiące km, a przed nimi jeszcze 25 wyścigów w tym sezonie i wiele kolejnych kilometrów do przejechania. Dodatkowo CCC Team jest globalnym partnerem UNICEF. Wszystkie pokonane i zliczone kilometry na treningach i podczas wyścigów są przeliczane a następnie przekazywane organizacji. Jeden kilometr oznacza jeden USD wsparcia.

Tytuł oficjalnego partnera sportowego renomowanego teamu rywalizującego w międzynarodowych imprezach podkreśla najwyższą jakość świadczonych przez nas usług oraz globalny zasięg marki SIXT. Tour de France to już kolejne w tym roku przedsięwzięcie sportowe o gigantycznym zasięgu, w którym bierze udział nasza firma. Współpraca z CCC Team wzmacnia wizerunek SIXT jako zaufanego partnera  – mówi Łukasz Żurek, Prezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający SIXT Rent a Car.  

Kolarstwo to bardzo specyficzna dyscyplina - tutaj o wygranej często decydują detale. Dlatego współpracujemy z firmami, które dzięki swojej rzetelności i niezawodności, wspierają naszych kolarzy w dążeniu do kolejnych wygranych. Dzięki odpowiedniej flocie pojazdów dyrektorzy sportowi, zawodnicy oraz obsługa mają zapewnione bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Z kilku pojazdów przekazanych przez SIXT korzysta również nasza młodzieżowa ekipa CCC Development Team. Cieszymy się, że dzięki temu jesteśmy w stanie młodym polskim zawodnikom zapewnić warunki na najwyższym poziomie – mówi Robert Krajewski z CCC Team.

SIXT wraz z zawodnikami CCC Team podczas tegorocznych wyścigów kolarskich UCI World Tour obecny był także między innymi w Wielkiej Brytanii, podczas wygranego 4. etapu Tour de Yorkshire i w Norwegii, gdy ekipa CCC Team triumfowała na 3. etapie Hammer Stavanger. Jednym z najbliższych dla sportowców ,,przystanków’’ na mapie UCI World Tour 2019 będzie Tour de Pologne, czyli najważniejszy wyścig kolarski w Polsce, którego edycja w tym roku odbędzie się już po raz 76.

SIXT Rent a Car Polska jest spółką córką międzynarodowej wypożyczalni samochodów. Centrala firmy powstała w 1912 r. Obecnie oddziały Sixt znajdują się na całym świecie w ponad 4000 lokalizacjach w 105 krajach. SIXT w Polsce obecny jest od 2002 roku. W ofercie firmy znajdują się usługi wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego, samochodów na abonament czy usługa limousine service.

CCC Team to zawodowa grupa kolarska, założona w 2006 r. w USA. Od 2019 r. grupa startuje pod biało-czerwoną flagą, a sponsorem tytularnym jest polski dystrybutor i producent obuwia CCC. Od 2011 r. CCC Team stowarzyszone jest w UCI World Teams (najwyższej dywizji profesjonalnej zespołów kolarskich). Na czele drużyny CCC Team w sezonie 2019 stoi Greg Van Avermaet, belgijski kolarz szosowy i aktualny mistrz olimpijski.

Zdjęcia autorstwa ©Chris Auld Photography.

Informacje przekazane przez Spółkę. 

Dodał: Innerlook