Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Komputery poleasingowe - ich cechy i korzyści

2017-03-31 09:56:50
Zakup komputera o dobrych parametrach sprzętowych jest zazwyczaj sporym wydatkiem dla budżetu domowego czy firmowego.

Wśród dostępnych opcji warto rozważyć komputery poleasingowe, które dostępne są w ofertach sklepów informatycznych, zajmujących się dystrybucją tego typu sprzętu. Wystarczające parametry, dobry stan techniczny, w połączeniu z korzystną ceną mogą stanowić interesującą alternatywę do najnowszych, często kosztownych modeli.

Komputery poleasingowe to sprzęt komputerowy w postaci stacji, monitorów, laptopów, które skupowane są z wyprzedaży lub likwidacji , ogłaszanych przez firmy i instytucje. Szybkość w działaniu i dobra ocena sytuacji pozwala wykupić bardzo dobry sprzęt za niewielkie pieniądze. Wszystkie komponenty w odkupionym sprzęcie są  serwisowane przed ponowną odsprzedażą. Wykonywane są niezbędne prace naprawcze i konserwacyjne, uzupełnia się niedobory uniemożliwiające efektywne funkcjonowanie komputera, wgrywany jest także nowy system operacyjny. 

Główną zaletą jaką niosą za sobą komputery poleasingowe jest ich cena, często kilkukrotnie mniejsza od podobnego zestawu, dostępnego na rynku w nieużywanej formie. To idealna opcja jako dodatkowy komputer do domu - do surfowania po Internecie, wydruku rachunków, korzystania z podstawowych programów lub jako niezbędny sprzęt do nowo zakładanej firmy, kiedy liczy się każda złotówka. Warto dodać, że komputery poleasingowe mogą stanowić jedynie bazę, którą klient, z pomocą pracownika serwisu, jest w stanie dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań. 

 

Źródło: pclider.pl

Dodał: Sirius PRO