Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Komputronik Biznes powiększa grono ekspertów

2018-08-08 15:35:26
Komputronik Biznes może pochwalić się nowymi kompetencjami. W zespole firmy są teraz certyfikowani eksperci w obszarze implementacji i utrzymania infrastruktury wiodącego partnera spółki – DELL EMC.

Komputronik Biznes może pochwalić się nowymi kompetencjami. W zespole firmy są teraz certyfikowani eksperci w obszarze implementacji i utrzymania infrastruktury wiodącego partnera spółki – DELL EMC.

 

Integrator usług IT stawia na rozwój – nie tylko infrastruktury i usług, ale też rozwój kompetencji swoich pracowników. Inżynierowie z Działu Projektów i Wdrożeń Komputronik Biznes uzyskali certyfikacje z zakresu wdrożeń oraz utrzymania infrastruktury hiperkonwergentnej (HCI) DELL EMC, swojego wieloletniego partnera biznesowego. Pozwoli to na kompleksową obsługę projektów, przy wykorzystaniu kompetencji i doświadczenia inżynierów Komputronik Biznes.

 

„Jest to dla nas bardzo ważny krok w rozwoju spółki. Jesteśmy pierwszym partnerem w Polsce, który posiada zespół certyfikowanych inżynierów DELL EMC z zakresu wdrożeń HCI. Gratulujemy naszym inżynierom – jesteśmy pewni, że zdobyte kompetencje pozwolą nam na jeszcze lepszą realizację planowanych działań” – mówi Sebastian Pawłowski, Wiceprezes Zarządu Komputronik Biznes.

 

Na początku roku 2018, wieloletnie partnerstwo z Komputronik Biznes i DELL EMC zostało potwierdzone awansem w programie partnerskim. Spółka Komputronik Biznes otrzymała najwyższy poziom partnerstwa – Titanium Partner. To trzeci, najwyższy poziom współpracy, które mogą osiągnąć w Polsce firmy współpracujące z tym producentem.

 

Jednym z aspektów, które brane były pod uwagę przy podwyższeniu poziomu partnerstwa, była obecność w firmie Komputronik Biznes certyfikowanych ekspertów z najważniejszych dla DELL EMC obszarów technologicznych. Na tytanowe partnerstwo miały wpływ także ambitne założenia, które zostały zrealizowane w roku 2017.

 

 

 

 

 ***

Komputronik Biznes Sp. z o.o. to integrator rozwiązań na rynku IT, oferujący doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji. Opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, w tym modernizacji już istniejących systemów informatycznych. Komputronik Biznes posiada 6 filii w największych polskich miastach i skupia zespół stu kilkudziesięciu doświadczonych doradców, inżynierów i techników w całej Polsce.

Spółka wchodzi w skład struktury Grupy Kapitałowej Komputronik SA.

 

 

Kontakt dla mediów:

Karolina Gajewska

Project Manager

Q&A Communications

karolina.gajewska@qacommunications.com

tel. kom.: +48 600 952 061

 

Dodał: Q&A Communications