Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Konkurs fotograficzny „Erotyczna jesień z Kinky Winky”

2017-10-25 22:51:08
Znacie Kinky Winky? Lubicie erotyczne gadżety? A może zawsze marzyliście o jakimś, ale brakowało wam odwagi, żeby coś kupić? Dzięki Kinky Winky nic nie jest stracone!

Jako, że uwielbiamy zaskakiwać i oczarowywać nietuzinkowymi pomysłami, przygotowaliśmy dla naszych obecnych i przyszłych klientów oraz wielbicieli niesamowity konkurs idealny na odczarowanie ponurych i ciemnych wieczorów jesieni.
                No właśnie, z czym Wam kojarzy się jesień? Z deszczem, chłodem, krótkimi dniami i zbliżającym się wielkimi krokami chłodem zimy czy wręcz przeciwnie, podczas tej pory roku odżywacie, umiarkowane temperatury zachęcają Was do spacerów i aktywności, a kolory nas otaczające pobudzają Waszą wyobraźnię i artystyczne zmysły? Niezależnie od tego, jaki macie stosunek do jesieni, my przygotowaliśmy dla Was zadanie, które pomoże Wam rozwinąć artystyczne skrzydła, kreatywność, pobudzić do działania tych z Was, którzy jesień kojarzą z nostalgią i, co najważniejsze, umożliwi wygranie Wam świetnych nagród, które na pewno umilą resztę jesiennych i zimowych wieczorów.
                Na czym polega nasz konkurs? W dużym uproszczeniu na zrobieniu jak najlepszego zdjęcia pod tytułem
“Erotyczna Jesień”. Nasz konkurs organizujemy w dużej mierze poprzez nasz profil na portalu Instagram, więc tam też zaczyna się Wasz udział w nim. Po pierwsze i najważniejsze jest, abyście posiadali swoje konto na Instagramie i abyście polubili nasz profil @kinkiwinky.pl, drugim etapem udziału w konkursie jest wykonanie zdjęcia, które będzie Waszą interpretacją słów “przyjemność z seksu to dla mnie…” - możecie to zdanie rozwinąć, odnieść się do niego, najważniejszym jest bowiem wykonanie fotografii, która będzie Waszą wizją powyższej sentencji. Kolejnym krokiem w stronę udziału w naszym konkursie jest wrzucenie wykonanej przez Was fotografii na swój profil na Instagramie i podpisanie go przy pomocy hashtagów #erotycznajesien, #kinkywinkypl oraz #kinkykonkurs. Na wasze zgłoszenia będziemy czekać przez niemal miesiąc czasu.
                Nasz konkurs trwać będzie od dnia 17.10.2017, godziny 18:00 aż do 14.11.2017 do godziny 00:00. Po tym czasie nastąpi rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie zwycięzców, a wyniki zostaną opublikowane na naszej stronie kinkywinky.pl najpóźniej dnia 21.11.2017.
                Na zwycięzców naszego konkursu czekają niesamowite nagrody. Laureaci trzeciego miejsca będą mogli cieszyć się wygraną super książek  “Ona ma siłę” oraz "Zakazane ciało", w przypadku zajęcia drugiego miejsca będą to niesamowite zestawy eleganckich pasów BDSM marki Bettie Page, natomiast na zwycięzców konkursu konkursu czekać będzie nowoczesny i niezwykle luksusowy wibrator typu magic wand firmy Doxy - czyli coś, co z pewnością umili laureatowi i jego partnerowi resztę jesiennych wieczorów. To jednak nie koniec atrakcji, przygotowaliśmy bowiem również kilka pozaregulaminowych nagród niespodzianek dla autorów i autorek najciekawszych prac.
                Jury naszego konkursu fotograficznego również może okazać się miłą niespodzianką dla miłośników naszej strony oraz blogów dotyczących seksu - oceniać Wasze prace będzie superblogerka Nat z portalu proseksualna.pl.
                Pełen regulamin naszego konkursu znajdziecie na stronie kinkywinky.pl/erotyczna-jesien-z-kinky-winky.pdf, jednak najważniejszą zasadą dotyczącą naszej akcji jest pełnoletność uczestników, prosimy zatem o przemyślane zgłoszenia. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie
“Erotyczna Jesień” z Kinky Winky!

 

Zapraszamy!

Więcej na: https://www.kinkywinky.pl/blog/aktualnosci/konkurs-fotograficzny-erotyczna-jesien.html

Regiony: Polska
Dodał: KinkyWunky