Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Konrad Badowski zbuduje relacje biznesowe w Axis Communications Polska

2019-02-27 20:28:17
Axis Communications Polska – lider rynku sieciowych systemów zabezpieczeń - nie zwalnia tempa i dynamicznie poszerza grono najwyższej klasy specjalistów. Wraz z ambitnymi planami rozwoju na polskim rynku firma utworzyła nowe stanowisko Business Relationships Managera, które objął Konrad Badowski.

Konrad Badowski ma na swoim koncie szereg sukcesów. Przez ostatnie lata związany był z firmą Comarch S.A. Jako Business Development Manager oraz Key Account Manager, był odpowiedzialny za sprzedaż w sektorze telekomunikacyjnym, negocjowanie i finalizację umów handlowych, a także budowanie i wdrażanie strategii sprzedaży. Wcześniej prowadził polski oddział firmy Viavi Solutions, gdzie skutecznie realizował cele biznesowe firmy, budując dojrzałą i efektywną sieć partnerską.
Z kolei w Nokia Networks był odpowiedzialny za współpracę z grupą France Telecom w zakresie infrastruktury umożliwiającej świadczenie usług mobilnej transmisji danych.

 

Jak sam podkreśla, jego doświadczenie, znajomość rynku dużych przedsiębiorstw,
indywidualne podejście do klienta oraz zrozumienie jego potrzeb, zaowocują wymiernymi
i długotrwałymi efektami biznesowymi.

 

Konrad Badowski jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych na Politechnice Warszawskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie i Marketing. W wolnych chwilach realizuje liczne pasje, wśród których znajdują się: tenis, piłka nożna, podróże oraz fotografia.

 

Dodatkowe informacje o firmie Axis Communications:

Marek Pavlica, Regional Communications Specialist Eastern Europe, Axis Communications

Telefon: + 42 0 734 319 237, E-mail: marek.pavlica@axis.com

Irmina Dzyr-Rainka, Senior Account Manager, PRIMUM Public Relations

Telefon:+ 48 22 728 313 510, E-mail: i.dzyr-rainka@primum.pl

 

Informacje o Axis Communications

Axis oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu zabezpieczeń, które umożliwiają kształtowanie inteligentniejszego
i bezpieczniejszego świata. Jako światowy lider rynku sieciowych systemów wizyjnych, Axis wyznacza kierunki rozwoju branży przez nieustanne wprowadzanie nowatorskich produktów sieciowych opartych na otwartych platformach oraz zapewnia klientom wartościowe rozwiązania za pośrednictwem globalnej sieci partnerów. Axis prowadzi długofalową współpracę z partnerami, dostarczając im wiedzę oraz przełomowe produkty sieciowe przeznaczone zarówno na istniejące, jak i nowe rynki.  Axis zatrudnia około 3143 dedykowanych pracowników w ponad 50 krajach świata, wspieranych przez sieć ponad  90 000 partnerów. Więcej informacji o firmie Axis można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.axis.com oraz na profilu https://www.facebook.com/AxisCommunicationsPoland

Kategorie: Praca, Usługi
Dodał: PRIMUM PR