Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Krakowska Motorola Solutions to wyjątkowe miejsce pracy

2018-04-03 09:51:46
Pracowników Motorola Solutions nie trzeba przekonywać o tym, że warto być częścią tej firmy. Teraz będzie miał okazję dowiedzieć się o tym cały świat. Instytut „Great Place To Work” przyznał firmie wyróżnienie w tegorocznym rankingu najlepszych miejsc do pracy.
Prestiżowy tytuł „Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce” przyznawany jest corocznie firmom, które cechuje rozwinięta kultura wzajemnego szacunku i zaufania. Każde przedsiębiorstwo może aplikować i wziąć udział w konkursie. Kryteria wyboru najlepszych definiują słowa współzałożyciela Instytutu „Great Place To Work”, Roberta Leveringa. Według niego, wyjątkowe miejsce pracy to „takie, w którym ufasz tym, dla których pracujesz, jesteś dumny z tego, co robisz i lubisz ludzi, z którymi pracujesz”.
(Znów) wśród najlepszych
Krakowski zespół Motorola Solution nie po raz pierwszy został wyróżniony w rankingu najlepszych miejsc pracy w Polsce. Wcześniej firma aplikowała do konkursu w 2014 roku, co zaowocowało drugą pozycją w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 500 pracowników i pierwszym miejscem w branży technologii informatycznych. Otrzymane wyróżnienie to dowód na to, co obserwujemy na co dzień. Nasi pracownicy cenią firmę, akceptują i współtworzą wspaniałe środowisko pracy i po prostu lubią tutaj przychodzić - komentuje Katarzyna Reinfuss, dyrektor działu Human Resources Motorola Solutions Polska. Jej zdaniem, sukces firmy wynika z głęboko zakorzenionego w kulturze indywidualnego, uczciwego podejścia do człowieka. Świadczy o tym także przyznane dodatkowe wyróżnienie GPTW dla Motoroli jako “Rzecznika Standardów Etyki”. -Mam osobiste przekonanie, że wpływa na to fakt, iż Motorola Solutions została założona jako firma rodzinna, kierując się wartościami takimi jak szacunek, docenienie i szczerość. Nasz Kodeks Postępowania cały czas zawiera te wartości. Kładziemy nacisk na pełną transparentność i docenianie wkładu każdej jednostki. Otrzymany tytuł to nagroda dla każdego pracownika z osobna, bo wszyscy wspólnie tworzymy wspaniałe miejsce do pracy – dodaje.
Dodał: PR Inspiration