Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Kreator sukcesu. Szkolenia i konkurs dla przedsiębiorczych w Bytomiu

2018-01-17 13:30:37
Jesteś przedsiębiorczy, masz ciekawy pomysł na biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? A może twoja firma już działa, ale chcesz rozwinąć skrzydła? Od 25 stycznia Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz Agora Bytom zapraszają na cykl bezpłatnych szkoleń „Kreator sukcesu”.

Wydarzeniu towarzyszy konkurs – trzech uczestników otrzyma pakiet preinkubacji firmy.

Szkolenia „Kreator sukcesu” skierowane są do pracowników, pracodawców oraz osób, które myślą o założeniu własnego biznesu. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 25 stycznia w Sali Kameralnej Agory Bytom o godz. 18.00 (poziom +3). Tematem przewodnim będzie pozyskiwanie klientów bez inwestowania dużych środków finansowych. Uczestnicy dowiedzą się, gdzie ich szukać, w jaki sposób prowadzić rozmowy handlowe czy rozwijać swoje umiejętności sprzedażowe, a także co zrobić, by wyróżnić się spośród konkurencji.

 

Pierwsze spotkanie poprowadzi Mariusz Malicki - ekspert w dziedzinie sprzedaży
i zarządzania. W swojej karierze zawodowej przez kilkanaście lat pracował dla dużych firm korporacyjnych, przechodząc drogę od przedstawiciela handlowego po szefa sieci sprzedaży. Obecnie łączy role przedsiębiorcy i dyrektora Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości na Śląsku.

 

- Cykl szkoleń Kreator sukcesu” skierowany jest zarówno do debiutujących przedsiębiorców, jak również osób, które już działają, ale chcą rozwinąć skrzydła - mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. - Dzięki współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości możemy zapewnić im niezbędne wsparcie, bez względu na etap działalności. Warto być z nami – dodaje.

 

Kolejne spotkania zaplanowano na 1 i 15 lutego, a także 1 i 8 marca. Uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak zaplanować własny biznes czy co zrobić, by uniknąć najczęściej popełnianych przez przedsiębiorców błędów w umowach. Nauczą się również projektować własny model biznesowy, a także rekrutować, motywować i utrzymywać pracowników. Szkoleniom towarzyszy konkurs – trzech autorów najlepszych biznesplanów otrzyma opłacony na trzy miesiące pakiet preinkubacji w bytomskim oddziale Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

 

- Zwycięzcy konkursu z pomocą ekspertów bezpłatnie i w bezpiecznych warunkach przetestują swój pomysł biznesowy bez konieczności zakładania działalności gospodarczej. Skorzystają również z szeregu usług świadczonych przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości – mówi Mariusz Malicki, dyrektor Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości na Śląsku.

 

W skład pakietu nagród wchodzi możliwość korzystania z osobowości prawnej AIP i tym samym prowadzenia pełnowartościowego biznesu bez otwierania działalności gospodarczej. Zwycięzcy otrzymają wsparcie we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem firmy, między innymi w księgowości. Zyskają dostęp do w pełni wyposażonej przestrzeni biurowej w centrum Bytomia oraz sal konferencyjnych. Nagroda obejmuje również konsultacje biznesowe – możliwość umawiania się na spotkania doradcze z mentorami z różnych dziedzin, a także uczestnictwa we wszystkich warsztatach i wydarzeniach „Inkubatorów”.

 

Informacje o konkursie (w tym regulamin) Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości i Agory Bytom będą dostępne na stronie http://agorabytom.pl/aktualnosci/kreatorsukcesu.

 

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom


Kategorie: Finanse, Praca, Edukacja
Dodał: PR Expert