Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Którędy po sukces zawodowy? Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Koźmińskim

2017-02-01 13:58:43
Wiele osób z tytułem magistra, które pragną rozwijać się w miejscu zatrudnienia, zastanawia się, czy w tym celu lepiej inwestować w książki i uczyć się samemu, czy zdać się na profesjonalnych przewodników: doświadczanych praktyków, wykładających na prestiżowych uczelniach?

Nie ma jednej recepty na sukces, każdy może wybrać własną ścieżkę, warto jednak zasięgnąć wiedzy na temat aktualnych możliwości dodatkowego kształcenia. Jeszcze do 15 lutego 2017 roku potrwa rekrutacja na studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego. 

Nauka jest niezmierzonym morzem dobrej wody. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony – słyszymy w znanym porzekadle – i rzeczywiście trudno się z nim nie zgodzić. Każdy ambitny pracownik, wykonując obowiązki zawodowe, odczuwa potrzebę zdobywania wiedzy i poszerzania swoich kompetencji, aby następnie przekuć pozyskane kwalifikacje na osobisty sukces w miejscu zatrudnienia. Praca w zgodzie ze swoimi talentami jest dla ludzi bez wątpienia źródłem satysfakcji i spełnienia. Horyzonty można poszerzać na wiele sposobów – jednym z najbardziej kompleksowych są studia podyplomowe. Dzięki nim nie błądzimy po omacku w poszukiwaniu aktualnych, ustrukturyzowanych informacji i przydatnych umiejętności w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym.

Akademia Leona Koźmińskiego posiada bogatą ofertę kształcenia podyplomowego, dopasowanego do współczesnych potrzeb poszczególnych branż funkcjonujących na rynku. Pracownicy marketingu mogą wyspecjalizować się chociażby w zakresie analityki biznesowej na kierunku „Badania i analizy marketingowe” czy e-commerce – „Handel elektroniczny”, specjaliści od rozwoju zawodowego ustrukturyzują zaś wiedzę coachingową na studiach „Coaching profesjonalny – metody i praktyka”, a pracujący w działach IT poznają tajniki zwinnych metod zarządzania projektami dzięki specjalizacji podyplomowej „Transformacja Agile”. Rekrutacja na te i pozostałe pozycje z portfolio Akademii Leona Koźmińskiego potrwa jeszcze do 15 lutego 2017 roku.

Pełna oferta studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego jest dostępna pod adresem: http://www.kozminski.edu.pl/studiapodyplomowe/

Dodał: Anna Górecka