Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Labirynt sportu w NoVa Park

2018-07-11 09:02:11
Finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej już w ten weekend! Te wyjątkowe wydarzenie poprzedzi „Labirynt Sportu”, do którego NoVa Park zaprosi swoich najmłodszych klientów w dniach 13-14 lipca w godzinach 13.00-19.00. W programie m.in. konkurencje sportowe, zdrowe przekąski oraz wata cukrowa.

Specjalny labirynt przypominający piłkarską murawę, który stanie w NoVa Park będzie pełen sportowych emocji oraz licznych zadań i atrakcji dla najmłodszych. Na maluchy będą czekać:

  • piłkarskie malowanie twarzy,
  • pyszna wata cukrowa,
  • zdrowy poczęstunek w postaci kubeczka z owocami,
  • konkurencje sportowe.

Każde dziecko biorące udział w zabawie otrzyma mapę, która ułatwi poruszanie się po wąskich i skomplikowanych korytarzach labiryntu. Labirynt będzie posiadać tylko wejście oraz wyjście, i to właśnie pomyłki lub ślepe zaułki będą gwarantować możliwość skorzystania z przygotowanych atrakcji. Za każdą pokonaną przeszkodę najmłodsi będą zbierać wskazówki, jak znaleźć wyjście z labiryntu.

„Gotowi na sportowe emocje? Specjalnie dla naszych najmłodszych klientów przygotowaliśmy labirynt pełen atrakcji. Przyjdźcie całą rodziną do NoVa Park i pozwólcie swoim maluchom na sportową zabawę. Polacy nie wyszli z grupy na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej, ale Wy możecie zobaczyć, jak szybko Wasze pociechy wychodzą z naszego piłkarskiego labiryntu. Zapraszamy do zabawy, która pozwoli odkryć sportowego ducha, poczuć się jak na piłkarskiej murawie i sprawdzić się w naszych konkurencjach” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wstęp do „Labiryntu Sportu” w NoVa Park jest bezpłatny. Wydarzenie odbywa się w dniach 13-14 lipca w godzinach 13.00-19.00 na terenie zewnętrznym przed NoVa Park od strony Dominanty.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, KFC, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.pl

Dodał: Orchidea PR