Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Łatwiejszy dostęp do Fanklubu Huawei dzięki nowej platformie

2019-06-11 13:33:06
Więcej przestrzeni do wymiany informacji na forum, przejrzysty układ treści, a w najbliższej przyszłości atrakcyjne promocje dedykowane fanom marki Huawei – to tylko niektóre z udogodnień dostępnych na nowej platformie Fanklubu Huawei.

Nowością jest także możliwość prostego logowania do fanklubu – bezpośrednio z poziomu strony internetowej Huawei, przy pomocy ID Huawei. Fanklub można znaleźć również w aplikacji HiCare w zakładce forum.

- Słuchanie opinii klientów jest dla nas niezwykle cennym źródłem wiedzy o nas samych, dzięki niej możemy się doskonalić, ulepszać portfolio produktów i usługi. Nowa odsłona Fanklubu to nie tylko wygodniejsza przestrzeń do komunikacji między użytkownikami, ale także danie im możliwości bycia w bezpośrednim kontakcie z marką. Platforma umożliwia łatwy dostęp do przydatnych informacji, które mają tę wartość, że pochodzą z pierwszej ręki. To także swobodny dostęp do ekspertów, moderatorów i administratorów platformy, a w niedalekiej przyszłości również dedykowane fanklubowiczom oferty promocyjne – mówi Łukasz Piotrowski, E-commerce Senior Manager w Huawei Consumer BG.

 

Fanklub jest miejscem, które jednoczy stale rosnącą grupę użytkowników urządzeń Huawei, dając im wygodną przestrzeń do wymiany opinii i do kontaktu z marką. Dołączając do społeczności, można zyskać dostęp do unikalnych treści tworzonych specjalnie na potrzeby Fanklubu – artykułów, poradników, a także informacji o aktualizacjach, promocjach, wydarzeniach i konkursach. Społeczność fanów Huawei na nowej platformie liczy obecnie blisko 74 tysiące osób.

 

Fanklubowa platforma jest już dostępna pod adresem: https://consumer.huawei.com/pl/community/.

Dodał: Mateusz Rogowski Sp. z o.o.