Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Ławki szatniowe - przydatne meble do szatni

2019-07-22 16:06:46
Szatnia oznacza, że ludzie mogą powiesić odzież wierzchnią podczas wchodzenia do budynku.

Szatnia oznacza, że ​​ludzie mogą powiesić odzież wierzchnią podczas wchodzenia do budynku. Znajdują się one zazwyczaj w dużych budynkach. Czy to w gimnazjum, centrum pływackim, czy w miejscu do uprawiania sportu, ludzie, którzy biorą udział w zajęciach wewnątrz, potrzebują miejsca, aby się przebrać. Ponieważ jest to miejsce do przebrania się i schowania torby z niezbędnymi rzeczami, szatnia powinna być wyposażona w pewne udogodnienia, aby była funkcjonalna. Ławki szatniowe są jednym z najważniejszych mebli w takim miejscu. Na rynku dostępnych jest wiele ławek, z których możesz wybrać odpowiednią do Twoich wymagań.

Drewniane ławki

Drewniane ławki do szatni są zwykle wykonane z mocnego i solidnego drewna sosnowego, które jest polerowane i lakierowane, aby zapewnić idealne wykończenie. Stalowe ramy rurowe są wyposażone w takie siedziska, które gwarantują stabilność. Przeprowadzane jest także malowanie proszkowe, aby uzyskać eleganckie wykończenie. Do tych ławek przymocowanych jest kilka podstawowych akcesoriów, takich jak stojaki na buty i wieszaki.

Ławki dwustronne

Ławki dwustronne do szatni są zaprojektowane z grubych drewnianych listew. Zawierają one również okrągłe ramy rurowe. Ławki te mogą pomieścić więcej osób, ponieważ siedzenia znajdują się po obu stronach. Mają też przymocowane oparcie, co umożliwia wygodne odchylenie się do tyłu. Ławki są również wyposażone w szyny do zawieszania.

Ławki laminowane

Odnosi się do ławek wykonanych z dobrej jakości drewna pokrytego specjalną laminacją. Laminacja czyni je odpornymi na wodę i plamy. Poza tym zapewnia zwiększoną trwałość.

Wszechstronne zastosowanie ławek do szatni:

Oprócz tego typu ławek szatniowych firmy produkcyjne oferują wiele innych opcji. Każdy mebel ma indywidualność. Oprócz skutecznego wykorzystania tych mebli w centrach pływackich i salach gimnastycznych, są one również wybierane przez hotele i centra spa. Różne materiały i funkcje tych ławek są odpowiednie dla różnych obszarów. Wilgotne miejsca wymagają ławek ze stali nierdzewnej. Natomiast drewniane ławki są odpowiednie dla miejsc, w których estetyka jest najważniejsza.

Wniosek:

Ławki szatniowe ułatwiają wieszanie ubrań i możliwość oparcia się. Czasami ławki są wyposażone w specjalną funkcję, taką jak regulacja wysokości, która obejmuje śruby regulacji poziomu. Półka na buty to kolejny przydatny dodatek często dołączany do tych ławek.

Kategorie: Zakupy
Regiony: Polska
Dodał: Xyz