Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Let’s Dance z Oranżadą Hellena!

2017-05-19 12:32:53
W najbliższy weekend 20-21 maja w warszawskim Centrum Expo XXI odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Tańca Let’s Dance. Podczas wydarzenia zaprezentuje się polska oraz światowa czołówka taneczna. O musujące orzeźwienie uczestników i gości zadba Oranżada Hellena.

Weekend w tanecznych rytmach

Festiwal Let’s Dance to jedno z najważniejszych wydarzeń na tanecznej mapie Polski. Dwudniowy festiwal przyciąga polskie i międzynarodowe gwiazdy tańca. Podczas eventu odwiedzający będą mogli uczestniczyć w konkursach i zajęciach tanecznych i warsztatach na różnych poziomach zaawansowania, które poprowadzą trenerzy z Polski i zagranicy. W ramach festiwalu odbędzie się także Let’sDANCE® City Battle – ogólnopolski konkurs taneczny dla szkół i miast. Swoje taneczne show zaprezentują także szkoły taneczne i soliści, m.in. uczestnicy You Can Dance i artyści utytułowani na polskiej i międzynarodowej arenie.

To nie lada gratka dla wszystkich miłośników tańca – profesjonalistów i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą formą ruchu.

 

Orzeźwienie z Oranżadą Hellena

Prestiżowe wydarzenie wspiera Oranżada Hellena, która angażuje się w taneczne imprezy już od kilku sezonów. Marka kojarzona jest z tańcem, pozytywną energią, spontanicznością i najlepszymi imprezami, które nie mogą się odbyć bez szaleństw na parkiecie. Oranżada Hellena ugasi pragnienie po tanecznych zmaganiach i pełnych emocji pokazach. W orzeźwiającej kawiarence będzie można degustować pyszne napoje, których kultowy smak podkreśli radość tanecznych chwil na festiwalu Let’s Dance.

 

www.letsdancepoland.com/

www.oranzada.pl/

Dodał: Kolterman Media Communications