Kategoria

Wyszukiwarka

Region

LovelyLASH RevitaLash® Walentynkowy prezent dla Twoich oczu!

2016-02-12 15:08:56
Jeśli marzysz o zalotnym spojrzeniu, pełnym blasku możesz poprosić osobistego Walentego o zakup zestawu upominkowego LovelyLASH RevitaLash®. Specjalnie na Dzień Zakochanych marka RevitaLash® przygotowała limitowany zestaw upominkowy, który sprawi, że nasze rzęsy będą efektowne i długie.

W Dzień Zakochanych często organizujemy wspólne wyjścia do restauracji, kina, teatru etc. Podczas kolacji często patrząc sobie w oczy wyznajemy ukochanej osobie nasze uczucia. Nie ma nic piękniejszego niż oczy pełne miłosnego blasku. By czuć się komfortowo i zalotnie rekomendujemy zamówienie u osobistego Walentego zastawu, który w zaledwie trzy tygodnie sprawi, że nasze rzęsy będą piękne, zdrowe i długie. Marka RevitaLash® światowy ekspert w dziedzinie odżywek do rzęs i brwi specjalnie z okazji Święta Zakochanych przygotowała zestaw. Nic dziwnego bo Revitalash to  produkt, który jest kwintesencją słowa miłość. Receptura odżywki RevitaLash® to efekt pracy dr Birkenhoffa, który stworzył ją dla swojej ukochanej żony, która zmagała się choroba nowotworową.

W zestawie Walentynkowym w kosmetyczce znajdują się: kultowa odżywka stymulująca wzrost rzęs RevitaLash® ADVANCED 2 ml (starczy na 3 miesiące codziennej kuracji) oraz Double-Ended Volume Set składający się z RevitaLash® Volumizing PRIMER 3ml, która odżywia rzęsy i przygotowuje do aplikacji tuszu i wydłużającego rzęsy tuszu RevitaLash® Volumizing MASCARA RAVEN 3ml.

Cena zestawu: 260 zł

Kategorie: Uroda i zdrowie, Zakupy
Dodał: BWPR