Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Łóżka wielofunkcyjne - Meble do kawalerki, małego mieszkania, mini apartamentu

2018-01-04 22:15:02
Meble wielofunkcyjne to innowacyjne rozwiązanie zagospodarowania małej przestrzeni: kawalerki, mini apartamentu, pokoju dziecięcego czy akademika. Łóżka chowane czy składane to idealne systemy mebli inteligentnych.

Mała przestrzeń - jak dobrze zagospodarować?

Czy posiadasz ograniczoną przestrzeń lub po prostu chcesz lepiej wykorzystać swoją gościnną sypialnię? Wybieraj spośród całej gamy wielofunkcyjnych łóżek, które zajmują mało miejsca dzięki innowacyjnym systemom. To idealne rozwiązania dla kawalerki, pokoju dziecka czy pokoju gościnnego, ponieważ łóżko składa się do zgrabnego regału z biblioteczką lub do pełnowymiarowego biurka.

Łóżko składane na ścianę czy chowane to nowość w branży meblowej, pozwala zagospodarować kawalerki, małe przestrzenie czy akademiki.

Łóżka wielofunkcyjne w lekki i szybki sposób składają się w kilka sekund. Wysoka jakość konstrukcji i możliwość doboru koloru sprawiają, że możemy dowolnie aranżować pomieszczenia.

 

Biuro i miejsce do spania w jednym meblu

Już nie musisz wybierać miedzy przestrzenią biurową a sypialnianą. Nowość wśród mebli inteligentnych - łóżko wielofunkcyjne to drewniane biurko za dnia i łóżko w nocy! Składając biurko do łóżka nie usuwamy z biurka rzeczy - wszystko zostaje w pozycji pionowej po złożeniu. Łóżko chowane  biurku jest pełnowartościowym meblem, nie niezdradzającym swojego drugiego zastosowania.

Zapraszając klienta do biura nie ma możliwości by się domyślił, że Twoje biurko transformuje się do wygodnego łóżka.

 

Meble inteligentne

W ofercie posiadamy także inne meble wielofunkcyjne do mieszkań i domów tj. wielofunkcyjne stoły - składane w wybrany przez Ciebie sposób, mini kuchnie oraz puf 5w1. Zobacz naszą ofertę na www.lozka-wielofunkcyjne.pl

 


Kategorie: Budownictwo, Dom, Zakupy
Dodał: Łóżka wielofunkcyjne