Kategoria

Wyszukiwarka

Region

M&A Capital Polska wprowadzi się do Park Avenue

2019-06-27 11:29:22
M&A Capital Sarl Oddział w Polsce dołączył do grona najemców warszawskiego biurowca Park Avenue. Firma wprowadzi się do budynku jeszcze w tym kwartale. Transakcja została zrealizowana dzięki zaangażowaniu ekspertów z BNP Paribas Real Estate Poland.

Nowy najemca Park Avenue jest polskim oddziałem M&A Capital Sarl, firmy mającej siedzibę w Szwajcarii, zajmującej się doradztwem oraz wdrażaniem strategii inwestycyjnych na rynku nieruchomości oraz świadczeniem usługi Asset Management. W związku z intensywnym rozwojem na polskim rynku, M&A Capital Polska poszukiwał nowej lokalizacji dla swojej działalności – w prestiżowym miejscu, z powierzchnią biurową spełniającą najwyższe standardy. Wymogi te spełnił warszawski biurowiec Park Avenue.

 

Pozyskana lokalizacja odpowiada naszym potrzebom, a dzięki kompetencjom ekspertów z BNP Paribas Real Estate Poland sam proces jej znalezienia oraz realizacja transakcji najmu przebiegły szybko i sprawnie. Nowa siedziba to ważny element strategii rozwoju naszej marki – powiedziała Sylwia Pytko-Burska, Asset Manager z M&A Capital.

 

Firma wprowadzi się do Park Avenue jeszcze w II kwartale br. Główną zaletą obiektu jest jego usytuowanie w samym sercu Warszawy.

 

Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania naszego klienta. Park Avenue oferuje eleganckie powierzchnie biurowe w Śródmieściu, jest świetnie skomunikowany, co w połączeniu z doskonale rozwiniętą infrastrukturą czyni go idealnym miejscem do pracy oraz spotkań z klientami – twierdzi Małgorzata Małecka, Konsultant, Dział Powierzchni Biurowych w BNP Paribas Real Estate Poland.

 

Park Avenue składa się z dwóch brył: 7-kondygnacyjnego usytuowanego wzdłuż ul. Wspólnej oraz 15-kondygnacyjnego w części wewnętrznej terenu inwestycji, oferujących łącznie ponad 14 000 m. kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Miejsca parkingowe zlokalizowane są na trzech kondygnacjach podziemnych. Budynek mieści się w pobliżu Hotelu Marriott, Dworca Centralnego oraz Złotych Tarasów. W bliskiej odległości znajdują się liczne przystanki tramwajowe, autobusowe oraz stacja metra Centrum.

 

Kategorie: Gospodarka, Usługi
Dodał: BNP Paribas Real Estate