Kategoria

Wyszukiwarka

Region

MAJOWY JARMARK REGIONALNY W TULIPANIE

2018-05-15 09:26:45
W dniach 16-19 maja w Centrum Handlowym Tulipan odbędzie się kolejna z rzędu edycja Jar-marku Regionalnego. To okazja do nabycia zdrowych i ekologicznych przysmaków, które urozmaicą każde majówkowe piknikowanie.

Jarmark Regionalny w Centrum Handlowym Tulipan to cykliczne wydarzenie, które na stałe zagościło w kalendarzu imprez Tulipana. Dzięki jarmarkom wszyscy odwiedzający Centrum mogą uzupełnić swoje domowe spiżarnie w regionalne i zdrowe produkty żywnościowe, pochodzące z Mazur, Podlasia czy Podhala. W trakcie majowej odsłony będzie można zakupić między innymi: chleby wypiekane na naturalnym zakwasie według staropolskich receptur, miody z okolicznych pasiek, sery z Białego Dunajca czy naturalne wędliny. Nie zabraknie również ekologicznych chrzanów i sosów. Wystawcy posiadają na swoich stoiskach także słodycze, wśród których pojawią się żelki, krówki, lizaki oraz chałwa. Mieszanki przypraw z całego świata uzupełnią wszystkie koszyki zakupowe.

 

 

Serdecznie zapraszamy na majową edycję Jarmarku Regionalnego, który odbędzie się na terenie Tulipana. To sprzyjająca okoliczność do zaopatrzenia się w smakołyki, pochodzące prosto z rodzinnych gospodarstw, których nie znajdziemy w marketach – mówi Katarzyna Woźniak, Dyrektor Centrum Handlowego Tulipan.

 

Majowa edycja Jarmarku Regionalnego odbędzie się w terminie od 16 do 19 maja i dostępna będzie w godzinach otwarcia Centrum.

 

Więcej informacji na: www.chtulipan.pl

 

 

O Centrum Handlowym Tulipan:

Centrum Handlowe Tulipan to jedno z pierwszych centrów handlowych w Łodzi, otwarte w 1999 r. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Auchan, sklepy wnętrzarskie i meblowe takiej jak Abra, Jysk i Komfort oraz galerię butików i punktów usługowych, spośród których wiodącymi markami są Rossmann, Home&You, Vision Express, Monnari, Wojas, Szachownica, CCC, Pepco, KiK, RTV Euro AGD. W Centrum Handlowym Tulipan znajdują się również restauracje McDonalds, Berlin Döner Kebap, A-Dong, oraz Mia Pizza, Mia Caffè. Centrum jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Widzew. Główne zalety Centrum to łatwo dostępna lokalizacja, duży wygodny parking oraz szereg udogodnień zarówno dla rodziców z dziećmi, jak i dla osób z niepełnosprawnych. Centrum Handlowe Tulipan to miejsce przyjazne klientom, oferujące możliwość zrobienia zakupów w rodzinnej, kameralnej atmosferze. Więcej informacji na www.chtulipan.pl

 

Informacje o Właścicielach:

Właścicielami Centrum Handlowego Tulipan są firmy: Galeria Tulipan Sp. z o.o., spółka celowa należąca do funduszu POERF zarządzanego przez Praderę (http://www.pradera.com/)  oraz CH Łódź Sp. z o.o., spółka zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund.

 

O zarządcy Centrum Handlowego Tulipan – Apsys Polska S.A.:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).  APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

 

Więcej informacji: www.apsysgroup.com

 

 

 

 

Dodał: EM GRUPA