Kategoria

Wyszukiwarka

Region

MTI-Furninova - fotel Lady Wing

2019-01-02 14:31:12
Idealny fotel rozświetli każde wnętrze, w szczególności w sezonie jesienno-zimowym stanie się naszym najlepszym przyjacielem. Gdy na dworze szaro, buro i ponuro, wygodny fotel może okazać się genialnym sposobem na przetrwanie tego niezbyt ciekawego okresu.
Idealny fotel rozświetli każde wnętrze, w szczególności w sezonie jesienno-zimowym stanie się naszym najlepszym przyjacielem. Gdy na dworze szaro, buro i ponuro, wygodny fotel może okazać się genialnym sposobem na przetrwanie tego niezbyt ciekawego okresu. Miękki, piękny i przytulny potrafi przybrać ciekawe kolor i doda każdemu wnętrzu niezwykłego charakteru i ostatecznego szlifu.
Comfortable and timeless
Tapicerowany, z szerokim wygodnym siedziskiem, miękkim zagłówkiem, na drewnianych nóżkach i zawsze z charakterystycznymi „uszami” po bokach – fotel Lady Wing to właśnie o nim mowa. Mebel ten najczęściej stawiano tuż obok kominka, a specjalne „uszy” miały chronić osoby siedzące przed chłodem i przeciągami. Natomiast dzisiaj fotel ustawiany jest w kącie salonu lub sypialni i zapewnia błogi relaks przy ciepłej herbacie. Lady Wing została elegancko ozdobiona dekoracyjnymi guzikami, które mogą kontrastować z tkaniną obiciową. Wkład poduszki siedziska wykonany jest wysokoelastycznej pianki pokrytej włókniną. Fotel świetnie sprawdzi się w stylu klasycznym, francuskim, shabby chic czy rustykalnym. MTI-Furninova www.mti-furninova.pl
 
Kategorie: Dom, Moda
Dodał: KLMEDIA