Kategoria

Wyszukiwarka

Region

MTI-Furninova - sofa Cafe

2019-01-02 14:34:24
Sofy modułowe są trendem aranżacyjnym już od kilku sezonów. Tego typu sofy doskonale sprawdzą się w aranżacji salonu, a dzięki dowolności zestawień idealnie wpiszą się do małych i dużych salonów.

Sofy modułowe są trendem aranżacyjnym już od kilku sezonów. Tego typu sofy doskonale sprawdzą się w aranżacji salonu, a dzięki dowolności zestawień idealnie wpiszą się do małych i dużych salonów. Wbrew pozorom meble modułowe nie są skierowane tylko do właścicieli dużych mieszkań, ale mogą rozwiązać wiele problemów aranżacyjnych pojawiających się w przypadku urządzenia niewielkich salonów. Oferowane przez MTI-Furninova sofy dostępne są w różnych tkaninach oraz skórach, w bogatej palecie kolorów.

Sofa Cafe to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących oryginalnych i wyjątkowych mebli. Dzięki modułowej konstrukcji sofy pozwala nam na bogatą aranżację przestrzeni. Wszystkie elementy z serii można ze sobą dowolnie zestawiać, tworząc w pełni spersonalizowaną sofę czy narożnik, dopasowany nie tylko do potrzeb domowników, ale też wielkości wnętrza. Poszczególne moduły można ustawiać pojedynczo, np. w funkcji pufa. Zastosowana pianka poliuretanowa jest wysokoeleastyczna i przyjemnie dopasowuje się do ciała, a głębokie siedzenie sprzyja wygodzie i relaksowi. Poduszki tylne dostępne są w dwóch wersjach DAY wypełnionych pianką wysokoelastyczną pokrytą mieszanką pierza i włókna silikonowego oraz NIGHT wypełnione pierzem i włóknem silikonowym. Sofa Cafe dostępna jest w wielu wariantach, sami możemy wybierać boczki, poduszki czy nóżki. Jak przystało na skandynawski design w parze z wygodą idzie stylowy wygląd. MTI-Furnionova www.mti-furninova.pl

Kategorie: Dom, Moda
Dodał: KLMEDIA