Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Magiczny czas, czyli grudzień w Avenidzie

2018-12-05 13:31:20
Bezpłatne pakowanie prezentów, warsztaty pieczenia pierniczków i wielkie łowy prezentów. Avenida Poznań zaprasza na wspólne celebrowania okresu przedświątecznego.

Bezpłatne pakowanie prezentów, warsztaty pieczenia pierniczków i wielkie łowy prezentów. Avenida Poznań zaprasza na wspólne celebrowania okresu przedświątecznego.

Grudzień to dla wszystkich czas oczekiwania na najwspanialszy okres w roku. Świąteczna atmosfera odczuwalna jest już niemal wszędzie, nie zabraknie jej również w poznańskim centrum handlowym. Wyjątkowy czas chcemy celebrować jak najlepiej, dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania i okolic do wspólnej zabawy. W grudniu w naszym Centrum organizujemy niezwykłe wydarzenia świąteczne, dedykowane zarówno dorosłym, jak i tym najmniejszym klientom – mówi  Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy.

Ho, ho, ho! Mikołajkowy połów prezentów

Święty Mikołaj odwiedził Avenidę i zostawił w niej basen pełen prezentów! 8 grudnia najmłodsi  będą mogli wykazać się zdolnościami zręcznościowymi i zdobyć upatrzony przez siebie prezent. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy w dniach od 6 do 8 grudnia zrobić zakupy na minimum 100 złotych (na max. dwóch paragonach) i zachować dowody zakupu do weryfikacji hostessy. Potem już tylko pozostaje ruszyć na wielkie łowy zabawek.

Warsztaty pieczenia pierniczków dla najmłodszych

Święta to zapach choinki, pomarańczy, goździków i… pieczonych pierników! Wspaniałą polską tradycję wypieku małych aromatycznych ciasteczek chcemy przekazać najmłodszym. Od 10 do 16 grudnia wszystkie dzieci zapraszamy na warsztaty pieczenia świątecznych pierników – mówi dyrektor Centrum. W tych dniach maluchy pod czujnym okiem animatorów i cukierników będą wypiekać swoje pierwsze ciasteczka.

Idealny prezent musi być wyjątkowo zapakowany

Pakowanie prezentów świątecznych to często trudniejsze zadanie niż sam ich wybór. Podarunek w pięknym papierze, ze świątecznymi motywami i kokardami może wywołać radość jeszcze przed rozpakowaniem. O wyjątkową oprawę prezentów zadbają hostessy, które w Avenidzie w dniach 14-23 grudnia będą bezpłatnie pakować upominki. Wystarczy zgłosić się do punktu, gdzie specjaliści zadbają o to, aby prezent wywołał uśmiech zanim zostanie rozpakowany.

Świąteczny wianek? Tylko własnoręcznie!

Święta to magiczny czas, w którym uwagę poświęcamy nie tylko na znalezienie idealnych prezentów dla naszych bliskich, ale także na wprowadzenie atmosfery Świąt w naszych domach. Magię Świąt do czterech kątów bez wątpienia wprowadzą świąteczne dodatki. Szczególne te, które wykonamy własnoręcznie. Od 21 do 23 grudnia każdy będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych warsztatach tworzenia wianków świątecznych. Ozdoby wykonane wspólnie z animatorami nadadzą świąteczny klimat w każdym pomieszczeniu.

 

Harmonogram wydarzeń:

Mikołajkowy połów prezentów – zakupy należy dokonać w dniach 6-8 grudnia. Finał zabawy (wyławianie prezentów) odbędzie się 8 grudnia  w godz. 12:00-19:00 na scenie na fontannie (I piętro)

Warsztaty pieczenia pierniczków  - 10-16 grudnia, scena na fontannie (I piętro). Od poniedziałku do środy warsztaty będą prowadzone dla grup zorganizowanych,  a w czwartek-piątek w godz. 15:00-19:00 oraz sobotę-niedzielę w godz. 12:00-18:00 dla osób indywidualnych

Bezpłatne pakowanie prezentów - 14-23 grudnia w godz. 12:00-20:00 (I piętro między salonami Orsay i Pull & Bear)

Warsztaty stroików świątecznych – 21 grudnia w godz. 15:00 -19:00, 22-23 grudnia 12:00-19:00

 


 

Dodał: PR Inspiration