Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Mam pomysł na zdrowy posiłek z rybą w roli głównej

2018-01-26 13:00:07
Posiłek z rybą w roli głównej daje nam energię do działania, pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie oraz poprawia wydajność mózgu. Ci, którzy cenią sobie zdrowe i bogate w wartości odżywcze dania, mogą sięgnąć po propozycje od SuperFish, które są idealnym składnikiem każdego posiłku.

W przyszłości nasz organizm podziękuje nam za przestrzeganie zdrowych nawyków żywieniowych i ustalonych pór posiłków. Jedzenie jest dla ciała i mózgu paliwem do dalszego działania, dlatego przygotowywane przez nas potrawy powinny być bogate w białko i wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Aby przyrządzić pełnowartościowy obiad lub lekką i zdrową kolację warto do naszego jadłospisu dodać ryby. Są one źródłem wartościowych składników takich jak Omega-3 oraz magnez i pozytywnie wpływają na organizm oraz pracę mózgu.

Doceńmy właściwości ryb

Rybi tłuszcz jest bardzo cenny dla organizmu. Regularne spożywanie Omega-3 ma pozytywny wpływ na pracę mózgu, poprawia pamięć i koncentrację oraz wspiera funkcje poznawcze. Omega-3 podnosi także poziom serotoniny i dopaminy, co znajduje swoje odzwierciedlenie w dobrym nastroju, energii do działania oraz ogólnemu poczuciu zadowolenia oraz pozwala niwelować oznaki niepokoju i stresu. Ma też pozytywne działanie na układ krążenia, ponieważ pobudza wytwarzanie tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne i tym samym ułatwia przepływ krwi i obniża ciśnienie. Nie możemy także zapomnieć, iż regularne jedzenie ryb istotnie wpływa na poprawę wyglądu skóry, paznokci i włosów.

Kapitalne rozwiązanie na zdrowy posiłek

Wchodząc w Nowy Rok z postanowieniami prowadzenia zdrowszego trybu życia zamiast drastycznej rewolucji naszej diety, małymi krokami i procesem ewolucji warto wprowadzić nowe, wartościowe i zdrowe składniki do codziennego jadłospisu. Te pozytywne właściwości jedzenia ryb są trudne do przecenienia, dlatego warto włączyć je do naszych posiłków. W ofercie marki SuperFish można znaleźć kilka wariantów smakowych filetów ze śledzia. Śledzie są źródłem witamin A, B12, D i E i mikroelementów takich jak: żelazo, cynk, jod, fosfor oraz miedź. Przy całej palecie cennych składników, posiadają jednocześnie mało kalorii, stąd są doskonałym wyborem dla osób dbających o linię. Wszystkie propozycje od SuperFish nie posiadają konserwantów.

W ofercie SuperFish znajdziemy m.in. filety ze śledzia z suszonymi pomidorami, krojoną cebulką lub żurawiną. Sprawdzą się one idealnie z kromką żytniego lub razowego chleba i plastrami pomidora na podwieczorek lub kolację. Z kolei krojone filety ze śledzia będą doskonałym składnikiem sałatki na spotkanie ze znajomymi.

Informacje o produktach:

  • SuperFish dorsz po grecku, 150 g
  • SuperFish filety śledziowe z suszonymi pomidorami 200 g
  • SuperFish filety śledziowe z żurawiną, 200 g
  • SuperFish koreczki śledziowe giżyckie 250 g
  • Super Fish koreczki kaszubskie w oleju z rodzynkami sułtańskimi 250 g
  • SuperFish filety śledziowe z krojoną cebulką 650 g
  • SuperFish filety śledziowe z suszonymi pomidorami 650 g
  • SuperFish filety śledziowe z pieprzem i ziołami 650 g

 

Dodał: Hill + Knowlton Strategies