Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Marka Jedynka rozdaje leżaki na lato

2019-07-08 12:01:23
Rusza akcja promocyjna marki farb Jedynka pod hasłem „Jedynką malujesz, wygodnie plażujesz”. Na klientów, którzy zakupią min. 7,5 litra farby Jedynka Deco & Protect Zmywalna w dowolnie wybranym kolorze, w prezencie na powitanie lata czeka leżak plażowy*.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

 

- Z początkiem wakacji nadszedł szczyt sezonu remontowego, bo to właśnie w lipcu i sierpniu szczególnie chętnie odświeżamy swoje mieszkania. Specjalnie na ten czas zaplanowaliśmy więc akcję promocyjną marki Jedynka. Teraz kupując farbę do ścian i sufitów z linii Jedynka Deco & Protect Zmywalna, będzie można nie tylko sprawnie i bez niespodzianek pomalować domowe wnętrza, ale także stać się posiadaczem drewnianego leżaka - w sam raz na zasłużony odpoczynek po remoncie – mówi Justyna Balińska, marketing manager marki Jedynka.

 

Jedynka Deco & Protect Zmywalna to wysokiej jakości, lateksowa farba do malowania ścian i sufitów. Jest ona odporna na zmywanie, co ułatwia usuwanie plam i zabrudzeń. Cechuje się przy tym doskonałym kryciem i trwałością koloru. Dostępna jest w 36 gotowych odcieniach, dzięki czemu można z łatwością stworzyć w domu piękny wystrój w modnych kolorach.

 

* Szczegółowe warunki promocji dostępne są w punktach sprzedaży.

Kategorie: Budownictwo, Dom
Dodał: Practum