Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Materac lateksowy czy piankowy który wybrać

2018-05-15 09:55:44
Jeżeli planujesz zakup materacu, i wahasz się pomiędzy zakupem materacu lateksowego a piankowego, to warto znać różnice pomiędzy nimi, aby rozważyć plusy i minusy każdego materaca. Ja dziś po krótce opiszę jakie cechy określają powyższe materace i może to pomoże wam w wybraniu odpowiedniego materacu.

Materace zrobione z pianki są na ogół lepsze niż materace lateksowe, oczywiście wydamy więcej pieniędzy na zakup takiego materacu, jednak materace piankowe posiadają bardzo nowoczesne technologie przez które komfort snu jest znacznie lepszy niż w przypadku materaców lateksowych, na przykład bardzo dobre technologicznie materace z pianki termoelastycznej, dostosowują się do ciała pod wpływem jego ciepła i są znacznie trwalsze niż materace lateksowe.

Jeżeli chodzi o materace lateksowe są one mniej wygodne oraz komfortowe. Oczywiście są one także tańsze, jednak lateks jest dużo gorszym materiałem niż nowoczesne pianki. Są także materace hybrydowe czyli na przykład piankowo lateksowe jednak warto rozważyć zakup materaca piankowego ponieważ będziemy mieli pewność że komfort snu oraz trwałość będzie lepsza i nie zepsuje się on nam za szybko.

Ogółem materace piankowe to jedne z najlepszych materacy w tych czasach, dla tego nie warto inwestować pieniędzy w tańsze materace lateksowe lecz w materace piankowe które zapewnią nam lepszy sen oraz zdrowie.

Sklep z materacami lateksowymi i piankowymi

http://www.fabrykamateracy.info/

Dodał: Paulina Wajs