Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Metamorfoza balkonu z poduszkami dekoracyjnymi Wendre

2018-06-26 10:11:05
Sezon balkonowy w pełni. Niezależnie od rozmiaru balkonu, warto wprowadzić do niego nieco letniego charakteru. Sprawdź nasze propozycje.

Sezon balkonowy w pełni. Niezależnie od rozmiaru balkonu, warto wprowadzić do niego nieco letniego charakteru. Jeśli dysponujesz niewielką powierzchnią, postaw na rozwiązanie: mały stolik i rozkładane krzesła. Z kolei na nieco większym balkonie, świetnie sprawdzą się własnoręcznie wykonane meble z palet i materaca, z którego można wyciąć odpowiedniej wielkości poduchę. Ta obszyta w materiał, może służyć jako oryginalne siedzisko. Do dekoracji wybierz rośliny, które odnajdą się w warunkach Twojego balkonu. Lampiony lub lampki to kolejny, niezbędny element dekoracyjny. Idealnym dopełnieniem będą poduszki dekoracyjne  w kolorowe wzory. To dobry sposób na podkreślenie charakteru aranżacji, ale także sposób na komfortowy wypoczynek.

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

Dodał: Wendre