Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Mikołajkowe poszukiwania i niespodzianki we Wrocław Fashion Outlet

2018-12-04 21:45:26
We Wrocław Fashion Outlet mikołajkowe atrakcje czekają aż przez cztery dni. Na przykład 7 i 8 grudnia czekają świąteczne warsztaty z tworzenia pluszowych aniołków i Mikołajów oraz świątecznych czekolad i lizaków.


Już od końca listopada pojawiają się u nas goście, poszukujący mikołajkowych niespodzianek – mówi Katarzyna Warzecha, Marketing Manager Wrocław Fashion Outlet. –Początek grudnia to w wielu domach bardzo intensywny czas, dlatego dla Dolnoślązaków przygotowaliśmy wiele niespodzianek, dzięki którym ciekawie spędzą czas i robiąc zakupy zadbają o komfort swoich wydatków.  Poszukiwacze okazji, wyręczający Świętego Mikołaja, z pewnością ucieszą się na myśl o 5 grudnia. Wtedy we Wrocław Fashion Outlet odbywa się ostatnia w tym roku Super Środa. Przez cały dzień wiele salonów przygotowuje specjalne oferty nie tylko na rozwiązania modowe. Oczywiście podczas mikołajek, 6 grudnia, w jednym outlecie Dolnego Śląska nie zabraknie wyjątkowego Świętego. Od godz. 13:00 do godz. 19:00 czeka on z upominkami na najmłodszych w towarzystwie uroczej towarzyszki – Śnieżynki. Wszyscy marzący o pięknym zdjęciu z bohaterem dnia nie wyjdą z Granicznej 2 z pustymi rękami, bo podczas spotkania z  Mikołajem otrzymają pamiątkową fotografię.

Pracownia Mikołaja przez dwa dni

Naszych najmłodszych gości z rodzicami szczególnie zapraszamy 7 i 8 grudnia – dodaje Katarzyna Warzecha. – W ramach Mikołajek, w nadchodzące piątek i sobotę, przygotowaliśmy wiele bezpłatnych niespodzianek. Jedną z nich będzie manufaktura słodyczy. To właśnie tam można przygotować słodycze na świąteczne drzewko czy lizaki w kształcie choinki. To jednak nie koniec. Na wszystkich łasuchów przez dwa dni czeka Fabryka Czekolady. W tym miejscu dzieci zrealizują swoje oryginalne pomysły na smakowity upominek, tworząc tabliczkę czekolady o świątecznym aromacie z samodzielnie wybranych składników. Kochasz świąteczne ozdoby niczym ze Skandynawii? Razem ze swoimi maluchami wspólnie przygotujecie wyjątkowego pluszowego Mikołaja lub aniołka. Mikołajkowi dobierzecie np. czapeczkę, szalik, czy brodę, zaś każdy tworzony aniołek będzie mógł zyskać wyjątkowe skrzydła – zgodnie z życzeniem swojego nowego właściciela.

Wszystkie atrakcje w ramach piątkowo-sobotniej Pracowni Mikołaja są darmowe i dostępne od godz. 11:00 do godz. 17:00. Od mikołajkowego piątku, 7 grudnia, rusza także akcja pakowania prezentów zakupionych we Wrocław Fashion Outlet za symboliczną złotówkę. Zebrane datki zostanę przekazane dla podopiecznych Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska „Formuła Dobra”. Swoje upominki zakupione na Granicznej 2 będzie można ozdobić aż do Wigilii. Więcej, nie tylko stylowych, inspiracji dla wszystkich Mikołajów można znaleźć na www.wroclawfashionoutlet.com

 

Dodał: Brand Friends