Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Miłosz Bednarczyk Członkiem Zarządu Nest Banku

2017-09-22 13:55:59
Miłosz Bednarczyk związany z Nest Bankiem od 2015 r. awansował na stanowisko Członka Zarządu odpowiedzialnego za Pion Finansów. Powołany 21 września przez Radę Nadzorczą, zastąpił na tym stanowisku Wiceprezesa Zarządu Tomasza Maciejewskiego.

Miłosz Bednarczyk związany z Nest Bankiem od 2015 r. awansował na stanowisko Członka Zarządu odpowiedzialnego za Pion Finansów. Powołany 21 września przez Radę Nadzorczą, zastąpił na tym stanowisku Wiceprezesa Zarządu Tomasza Maciejewskiego.

- Miłosz Bednarczyk jest menadżerem posiadającym szerokie kompetencje z zakresu finansów, planowania i analiz, które wprost przekładają się na maksymalizację wartości naszego banku– mówi Bartosz Chytła, Pierwszy Wiceprezes Zarządu Nest Banku. – Jesteśmy przekonani, że jako Członek Zarządu odpowiedzialny za Pion Finansów, będzie doskonale wspierał bank w realizacji celów strategicznych. Wierzymy, że godnie zastąpi na tym stanowisku Tomasza Maciejewskiego, któremu bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie i unikalny wkład w rozwój Nest Banku – mówi Bartosz Chytła.

Miłosz Bednarczyk związany jest z Nest Bankiem od listopada 2015 r. Dołączył do organizacji jako Dyrektor Departamentu Planowania i Analiz Finansowych i odpowiadał dotychczas za wdrożenie efektywnej funkcji finansów zarządczych, zapewniającej zgodność podejmowanych decyzji z długoterminowymi celami finansowymi banku.

Nowy Członek Zarządu Nest Banku jest absolwentem Metod Ilościowych i Systemów Informacyjnych Szkoły Głównej Handlowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Getin Holding, gdzie w latach 2013-2015 piastował stanowisko Dyrektora ds. Kontrolingu i odpowiadał za stworzenie raportowania zarządczego na potrzeby Głównego Akcjonariusza oraz Zarządu. Koordynował procesy budżetowania i prognozowania finansowego z perspektywy międzynarodowej grupy kapitałowej, wspierając jednocześnie nadzór nad wynikami finansowymi i biznesowymi spółek Grupy.

W latach 2008-2013 pracował w DNB Nord, gdzie jako Performance Manager, a później Kierownik Zespołu Planowania i Analiz Biznesowych odpowiadał za kluczowe procesy finansów zarządczych na poziomie organizacji i poszczególnych linii biznesowych. W latach 2007-2008 jako Kierownik Zespołu Performance Management odpowiadał za zbudowanie systemu informacji zarządczej dla linii bankowości detalicznej i SME. W 2005 r. dołączył do zespołu finansów zarządczych Unilever Polska jako Analityk Finansowy ds. Kategorii, gdzie z ramienia finansów wspierał główne kategorie produktowe w biznesie spożywczym w Polsce.

Miłosz Bednarczyk został powołany na stanowisko Członka Zarządu Nest Banku decyzją Rady Nadzorczej z 21 września 2017 r.

 

Nest Bank to marka stworzona z myślą o całej rodzinie. Oferuje bezpieczne, stabilne i przejrzyste produkty finansowe – konta, zarówno dla klientów detalicznych, jak i mikroprzedsiębiorstw.                        
Zgodnie z filozofią banku bliskiego ludziom, Nest Bank zapewnia całodobowy dostęp do usług poprzez wygodną bankowość mobilną oraz internetową. Nie rezygnując jednak z bezpośredniego kontaktu z Klientami, bank sukcesywnie rozbudowuje w całej Polsce sieć kameralnych, sprzyjających rozmowie placówek. Więcej informacji: www.nestbank.pl

 

Kategorie: Media, Finanse, Gospodarka
Dodał: Made in PR