Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Mio prezentuje przyszłość swojego portfolio na Computex 2019

2019-05-30 16:35:45
W dniach od 28 maja do 1 czerwca na Tajwanie odbywają się jedne z największych targów IT w tej części świata – Computex. Są one współorganizowane przez Tajwańską Radę ds. Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) i Stowarzyszenie Komputerowe Taipei (TCA). Wśród wystawców tegorocznej edycji pojawiła się również marka Mio.

Firma zaprezentowała produkty, które w najbliższej przyszłości trafią na rynek azjatycki, a następnie znajdą się w europejskich sklepach.


Computex to wydarzenie, podczas którego największe firmy z branży technologicznej pokazują najbardziej zaawansowane urządzenia i rozwiązania. Celem prezentacji
na stoisku Mio nie jest wyłącznie pokazanie nowych produktów, ale przede wszystkim wskazanie kierunku rozwoju, w którym zmierza marka.

 

Podczas tajwańskich targów marka zaprezentowała nowe kategorie produktowe: MioWork czyli rozwiązanie dla B2B oraz MioSPACE – seria wysokiej jakości tabletów. Tablety MioSPACE charakteryzuje się ultracienką konstrukcją (26,3 mm w najgrubszym miejscu), co ułatwia montaż na ścianach i idealnie nadaje się do pojawiającego się trendu cyfrowego zarządzania miejscem pracy. Urządzenie z tej serii obsługują tryby wyświetlania poziomego i pionowego. Dzięki światowej klasy systemowi weryfikacji RFID / NFC / PIN użytkownicy mogą logować się do systemu zarządzania w celu uwierzytelnienia tożsamości lub zarezerwować sali konferencyjnej. Seria MioSPACE jest również wyposażona w przedni aparat o rozdzielczości 8 milionów pikseli, który może być używany bezpośrednio do rozpoznawania twarzy i skanowania kodów QR w celu zarządzania gośćmi. Seria MioSPACE oferuje tryby ładowania PoE (Power over Ethernet) i 12 V DC, co umożliwia jednoczesne ładowanie i transmisję danych. Dopóki tablet jest podłączony do routera internetowego, może ładować się bezprzewodowo. Oba tryby ładowania są opłacalne i łatwe w instalacji i zarządzaniu. Urządzenie przedstawione na targach Computex 2019 serii MioWORK to  solidny tablet klasy korporacyjnej L1040 / L1045. Urządzenie sprawdzi się dobrze w szpitalach, w magazynach lub prawie w każdym środowisku pracy. Tablet wykorzystuje platformę Octa z rdzeniem 1.8GHz firmy Qualcomm i wyposażony jest  w system operacyjny AndroidTM 9.0. Urządzenie ma klasę wodoodporności i pyłoszczelności IP67 i jest odporne na wysokie i niskie temperatury.

Na stoisku nie mogło również zabraknąć nowości z segmentu wideorejestratorów, z których firma Mio jest najbardziej znana w Polsce, jednak te nowości do dnia Polskiej premiery zostaną owiane cieniem tajemniczości.

 

Seria MioWORK L1040 / L1045 to solidny tablet klasy korporacyjnej, który działa dobrze w szpitalach, na polu, w magazynach lub prawie w każdym środowisku pracy. Dzięki wydajnemu procesorowi i wytrzymałej konstrukcji seria MioWORK L nadaje się do różnych gałęzi przemysłu.

 

„Na Computex 2019 nasi koledzy z Taiwanu pokazali produkty, które już za chwilę pojawią się na rynku azjatyckim. Otwierają one nowe drogi w naszej działalności. Wszystkie urządzenia, które zostały pokazane na Computex 2019 trafią do Polski jeszcze w tym roku. Jesteśmy przekonani, iż kierunek w jakim rozwijamy swoje portfolio jest zgodny
z oczekiwaniami rynku, ale przede wszystkim potrzebami klienta końcowego.”
– powiedział Łukasz Tetkowski Marketing Manager CEU.


W celu pełnego zapoznania się z linią produktów na targach Computex 2019, zapraszamy na stoisko numer L0631a, między godziną 9:30 a 17:30 w centrum wystawowym Taipei Nangang.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

Kategorie: Media
Dodał: Anna Kowalska