Kategoria

Wyszukiwarka

Region

„Moc składników z natury od OnlyBio” w drogeriach Hebe

2018-03-12 13:24:42
W drogeriach Hebe, od 1 marca do 18 kwietnia, przygotowano atrakcyjne propozycje cenowe produktów zawierających składniki pochodzenia roślinnego. Wśród nich znajdziemy takie perełki jak produkty rodzimej marki OnlyBio.

OnlyBio to kosmetyki przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji ciała i włosów. Wszystkie produkty są wegańskie i biodegradowalne, a ponadto zawierają przynajmniej 99% składników pochodzenia naturalnego. Jako jedyne na rynku posiadają wytwarzaną przez mikroorganizmy, naturalną biosurfaktynę z rzepaku, która doskonale myje i tym samym podnosi efektywność produktów do poziomu porównywalnego z środkami syntetycznymi. Ponadto zostały wzbogacone w pielęgnujące fitosterole, które w naturalny sposób ograniczają utratę wody, zabezpieczając skórę przed jej wysuszeniem. Funkcje poszczególnych produktów - nawilżanie, regeneracja lub hipoalergiczność – uzyskano wykorzystując właściwości różnych olejów, m.in. rzepakowego, sezamowego i słonecznikowego. Produkty OnlyBio nie zawierają SLS, SLES, które mogą zaburzyć naturalny płaszcz hydrolipidowy skóry. Nie znajdziemy w nich również parabenów, PEGów, silikonów, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych i innych substancji mogących negatywnie wpływać na nasze zdrowie. 

Wyjątkowe kosmetyki OnlyBio, a także wiele innych produktów naturalnych, można kupić w 160 drogeriach Hebe na terenie całego kraju.

Dodał: Małgorzata Gawryś