Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Moda kocha kino

2019-07-03 20:32:18
Dzięki Wrocław Fashion Outlet jeszcze w lipcu można wygrać karnety i bilety na jedno z najważniejszych letnich wydarzeń kulturalnych w stolicy Dolnego Śląska – Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty

mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Z tej okazji dla naszych klientów przygotowaliśmy wiele niespodzianek i filmowych inspiracji. Będzie można także otrzymać bilety na seanse w ramach Festiwalu Nowe Horyzonty. W ramach tej współpracy łączy nas hasło „Moda kocha kino”, bo przecież świat mody nieustannie i z wzajemnością inspiruje się sztuką filmową.

5 karnetów i 5 podwójnych biletów będzie można wygrać w ramach konkursu organizowanego od 3 lipca w mediach społecznościowych Wrocław Fashion Outlet. Festiwalowe wejściówki będą czekać także dla uczestników nowego programu lojalnościowego – Wrocław Fashion Club. Dzięki niemu otrzymamy nie tylko 5% zwrot za zakupy do późniejszego wykorzystania, ale też szansę na zaproszenie do udziału w Nowych Horyzontach. Podczas samego Festiwalu Wrocław Fashion Outlet przygotuje także wiele atrakcji i udogodnień dla kinomanów. Jedną z nich będzie stylowa strefa chill-out w Kinie Nowe Horyzonty. Nie zabraknie także stacji do ładowania telefonów i modowej akcji fotograficznej z nagrodami w postaci  voucherów na zakupy do największego outletu modowego na Dolnym Śląsku.

Festiwal Nowe Horyzonty to wydarzenie wizjonerów kina, artystów bezkompromisowych, którzy mają odwagę iść obraną przez siebie drogą wbrew panującym trendom i opowiadać o rzeczach najważniejszych swoim niepowtarzalnym językiem. W ramach tegorocznej edycji, odbywającej się od 25 lipca do 4 sierpnia we Wrocławiu, przygotowano m.in. pokazy galowe, filmy nowohoryzontowych mistrzów, odkrycia selekcjonerów przywiezione ze znanych festiwali filmowych, cykl retrospektyw, którego bohaterami są Oliver Assayas, Albert Serra, Shuji Teryama. Nie zabraknie także pokazów klasyków światowego kina czy klubu festiwalowego, działającego w Arsenale. Wrocław Fashion Outlet jest sponsorem wydarzenia. Więcej o festiwalu można przeczytać na www.nowehoryzonty.pl, a o niespodziankach, jakie przygotowano dla miłośników kina i mody bez konieczności przepłacania – na www.wroclawfashionoutlet.com.

Dodał: Brand Friends