Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Modna Wielkanoc? To nie takie trudne

2018-03-21 21:28:22
Okres świąteczny to dla wielu z nas okazja do wyjątkowych spotkań z bliskimi. Jak przygotować się do nich w stylu smart, bez konieczności przepłacania, ale w zgodzie z obowiązującymi trendami?

 

Wielkanocne przygotowania w salonach Wrocław Fashion Outlet na dobre rozpoczęły się wraz z początkiem marca. Co ważne, produkty oferowane w największym outlecie Dolnego Śląska kuszą codziennie rabatami sięgającymi od – 30 % do nawet – 70% od ceny podstawowej. Poszukujący pomysłów na przemianę swojego mieszkania czy domu powinni zwrócić szczególną uwagę na salony Tchibo, Greno, Tefal Home&Cook czy Dajar Home&Garden. W tym ostatnim czeka wiele rozwiązań i drobiazgów, dzięki którym „zaczarujemy” spotkania przy świątecznym stole w gronie najbliższych osób. – Wielkanoc to dla wielu z nas przede wszystkim okazja do rozmów i wspólnego spędzania czasu – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. – Dlatego wielu naszych gości przygotowania do tego okresu w tym roku rozpoczęło wcześniej, bo już na początku marca. Nasi klienci przygotowując się do Wielkanocy zwracają uwagę przede wszystkim na jakość i cenę. Z roku na rok obserwujemy rosnące zainteresowanie zakupami modowymi w tym okresie. Święta to często jeden z pierwszych impulsów do tego, aby przejrzeć zawartość naszych szaf i zadbać o wymianę potrzebnych kreacji. Zapewne dlatego od lat sporym zainteresowaniem, na kilka tygodni przed Wielkanocą, cieszą się męskie garnitury czy marynarki z koszulami, a także sukienki i rozwiązania dla pań, które będzie można wykorzystać podczas innych okazji, jakie będziemy celebrować wiosną w gronie rodziny czy znajomych.

Okres wielkanocny to także dla wielu pań okazja do zaprezentowania się w nowych kreacjach, które powinny być dostosowane do różnorodnych temperatur, jakimi zaskakuje nas marzec. Wiele ciekawych okazji przygotowały m.in. salony Only, Unisono, Vistula czy Bilacon. Jak stylowo przygotować się na takie spotkania? – Marynarka z założonym pod nią swetrem to niekwestionowany klasyk mody – radzi Barbara Murza, stylistka Wrocław Fashion Outlet. – Sweter powinien być na tyle cienki i dopasowany do ciała, aby idealnie ułożył się pod marynarką. Idealnym uzupełnieniem takiej stylizacji będzie dwurzędowy płaszczyk wykonany z lżejszej tkaniny, gwarantujący ciepło i stylowy wygląd. Płaszcz w odcieniu jasnego beżu jest klasykiem w damskiej garderobie. To także swoista gwarancja szyku i elegancji.

W poszukiwaniu inspiracji na wyjątkowe wielkanocne chwile warto zajrzeć do zakładki promocje na stronie www.wroclawfashionoutlet.com Nie zapominajmy, że niedziela 25 marca jest dniem handlowym, w którym można zrobić zakupy od godz. 9:00 do godz. 21:00, zaś w Wielką Sobotę, 31 marca, Wrocław Fashion Outlet pracuje od godz. 9:00 do godz. 13:30.

Dodał: Brand Friends