Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Mti-Furninova - Nowości 2019

2019-06-17 13:05:06
Wypoczywaj tak jak lubisz Modny zestaw wypoczynkowy, to taki, który spełnia nasze indywidualne potrzeby. Dlatego marka MTI Furninova wypuściła na rynek trzy nowe kolekcje sof modułowych - Amaya, Bubble oraz Scarlett, które odpowiadają różnym potrzebom miłośników dobrego wzornictwa.
Wypoczywaj tak jak lubisz
Modny zestaw wypoczynkowy, to taki, który spełnia nasze indywidualne potrzeby. Dlatego marka MTI Furninova wypuściła na rynek trzy nowe kolekcje sof modułowych - Amaya, Bubble oraz Scarlett, które odpowiadają różnym potrzebom miłośników dobrego wzornictwa.
Trendy w urządzaniu wnętrz bywają kapryśne, a kierowanie się tylko i wyłącznie modą nie zawsze jest dobrym sposobem na aranżację. Nie znaczy to jednak, że powinniśmy pozostać całkowicie obojętni na rynkowe nowinki. Wręcz przeciwnie, wśród zalewających nas modnych produktów wyposażenia wnętrz z pewnością odnajdziemy designerskie perełki, które przez lata będą cieszyć oko swym ponadczasowym wzornictwem, a przede wszystkim funkcjonalnością. Do nich należą meble wypoczynkowe renomowanej marki MTI Furninova, która wzbogaciła ofertę dostępnych sof modułowych o nowe modele – Amaya, Bubble oraz Scarlett. To trzy propozycje, które doskonale wpisują się w aranżacyjne trendy, różniąc się między sobą zarówno pod względem formy, jak i wzornictwa. Tym samym trafiają one w gusta różnych odbiorców, pozwalając każdemu cieszyć się własnym i niepowtarzalnym zestawem wypoczynkowym.
Sofa Amaya to propozycja dla osób ceniących wyszukany minimalizm. Oparta na prostych, zgeometryzowanych kształtach nawiązuje do klasycznej formy mebli wypoczynkowych. Lekkości dodają metalowe nóżki w modnej czerni oraz lekkie poduchy siedzisk i oparć. Nowoczesny charakter mebla podkreślają wysokiej klasy tkaniny tapicerskie oraz charakterystyczne dekory tylne, które możemy dodatkowo zamówić. Dostępna w trzech różnych wymiarach - od niewielkiej, bo 2,5- osobowej wersji do opcji dla 3 lub 4 osób, doskonale wpisze się w każdym, nawet najmniejszy metraż.
W zupełnie inną stylistykę wpisuje się sofa modułowa Bubble, która najlepiej odnajdzie się we wnętrzach urządzonych w konwencji glamour. Forma pojedynczego modułu, jak sama nazwa wskazuje, przypomina dużą bańkę, które razem urzekają nieregularnymi kształtami oraz mieniącą się w świetle, modną kolorystyką. Wybór tej ostatniej nie był przypadkowy. By wpisać się w aktualne trendy wzornicze producent sięgnął po kolory roku ogłaszane przez Instytut Pantone. Głęboka zieleń i delikatny róż to niewątpliwie najbardziej popularne obecnie barwy w aranżacji wnętrz. Dzięki modułowej konstrukcji sofy mogą też przybierać różne postaci – od prostej, klasycznej formy kanapy do opcji z wygodnym szezlongiem czy dodatkowym pufem.
Trzecią z wspomnianych nowości produktowych marki MTI Furninova jest modułowy zestaw wypoczynkowy Scarlett, dedykowany dla miłośników klasycznej elegancji. Wyróżnia go przede wszystkim ogromna liczba dostępnych w kolekcji modułów, która pozwala stworzyć w pełni spersonalizowaną sofę o dowolnym kształcie. Dzięki temu możemy mieć zarówno klasyczną 3-osobową kanapę, jak i narożnik z dodatkowym szezlongiem. Głębokie siedziska gwarantują komfort użytkowania, a stonowana kolorystyka oraz prosta forma brył – ponadczasowy wygląd.
Kategorie: Dom, Moda, Zakupy
Dodał: KLMEDIA