Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Najnowszy model radioodtwarzacza Audiomedia AMR417BT już w sprzedaży!

2017-03-02 10:06:49
Warszawa, 2 marca 2017 – Firma 2N-Everpol, wyłączny dystrybutor produktów marki AUDIOMEDIA w Polsce, zajmującej jedno z czołowych miejsc w sprzedaży sprzętu car-audio w naszym kraju, już od marca wprowadza do sklepów najnowszy model radioodtwarzacza samochodowego AMR417BT.

Radioodtwarzacze AUDIOMEDIA cieszą się dużą popularnością w naszym kraju, jak i za granicą dzięki swoim walorom użytkowym przy niezwykle atrakcyjnej cenie. Model AMR417BT to kolejny krok na drodze do dostarczenia klientom urządzeń car-audio o doskonałej jakości i funkcjonalności. Ten radioodbiornik to wybór dla osób, dla których zbyt duża ilosć skomplikowanych urządzeń w aucie jest zbędna, cenią sobie natomiast szybki i prosty dostęp do najważniejszych mediów, czyli radia i muzyki. Najnowsze urządzenie posiada wzmacniacz o dużej mocy 4 x 40W, tuner RDS oraz moduł Bluetooth służący do prowadzenia rozmów telefonicznych oraz streamingu muzyki.

AMR417BT wyposażony jest w elegancki zdejmowany panel przedni, w którym zainstalowany jest mikrofon do zestawu głośnomówiącego. Duży biały wyświetlacz LCD umieszczony jest za dodatkową szybką, co sprawia, że front urządzenia prezentuje się niezwykle estetycznie i przywodzi na myśl radia z wyższych segmentów cenowych. Po prawej stronie wyświetlacza znajduje się wejście AUX mini-jack oraz ukryte za odchylaną klapką wejście USB, natomiast dostęp do gniazda kart SD otrzymujemy po zdjęciu panelu. Dzięki nim z przenośnych nośników pamięci o pojemnościach aż do 32GB odtwarzać można ulubione pliki muzyczne skompresowane do formatów MP3 i WMA, a dodatkowo do wejścia AUX można podłączyć dowolny przenośny odtwarzacz muzyczny, posiadający wyjście słuchawkowe lub wyjście audio. Za pomocą portu USB można również naładować urządzenia przenośne. Przyciski i pokrętło podświetlane są kolorem czerwonym.

Tuner UKF posiada pamięć 18 stacji, a dzięki funkcji RDS możliwe jest komfortowe podróżowanie bez konieczności ciągłego dostrajania odbiornika do ulubionej stacji radiowej. Dodatkowo możliwe jest np. automatyczne przełączanie na radio w czasie nadawania wiadomości dla kierowców nawet wtedy, gdy wybrane jest zupełnie inne źródło dźwięku. Dzięki modułowi Bluetooth możliwe jest również bezpieczne i zgodne z przepisami prowadzenie rozmów telefonicznych podczas jazdy samochodem, co na pewno docenią osoby, dla których telefon to narzędzie pracy.

Do regulacji barwy dźwięku służą podstawowe regulatory tonów niskich i wysokich, korektor z fabrycznie zaprogramowanymi ustawieniami dla różnych gatunków muzyki (POP, CLASS, ROCK) oraz funkcja Loudness. W celu podłączenia zewnętrznego wzmacniacza użyć można 2-kanałowego wyjścia liniowego RCA.

Radioodtwarzacze posiadają wbudowane gniazda ISO i półkieszeń montażową, a niewielka głębokość instalacyjna (10 cm) zapewni łatwość montażu zarówno w samochodach osobowych, ciężarowych, jak i maszynach budowlanych, czy rolniczych.

Radiodbiornik AMR417BT będzie doskonałym i niezastąpionym towarzyszem w każdej podróży samochodowej.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 199zł

 

Specyfikacja techniczna:

 

•Zdejmowany panel

• Biały wyświetlacz LCD

• Czerwone podświetlenie przycisków

• Pokrętło regulacji głośności

• Zegar

• Złącze ISO w obudowie

• Półkieszeń montażowa

• Głębokość instalacyjna 10 cm

• Wzmacniacz 4 x 40W

• Tuner UKF

• Pamięć 18 stacji FM

• Przednie gniazdo kart SD/MMC

• Przednie gniazdo pamięci USB

- Obsługa plików MP3/WMA

- Pojemność nośnika max. 32GB

• Przednie wejście AUX mini-jack

• 2-kanałowe liniowe wyjście RCA

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.audiomedia.pl

 

 

- KONIEC –

 

O firmie AUDIOMEDIA.

Audiomedia zostala założona w 2003 roku przez włoski koncern Clarital S.p.A, jednego z czołowych dystrybutorów produktów marki Clarion w Europie. W początkowych założeniach miała być uzupełnieniem oferty marki Clarion, ale z czasem stała się solidną podstawą oferującą całą gamę produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, czyli segmencie rynku nie konkurującym z produktami firmy Clarion.

W 2008 roku produkty Audiomedia z dużym powodzeniem weszły na rynek polski. Trzy lata później, widząc potencjał i dopasowanie do wymagań swoich użytkowników, dotychczasowy dystrybutor - firma 2N-Everpol stał się właścicielem marki Audiomedia, otrzymując tym samym przepustkę do najlepszych światowych fabryk, gdzie swoje produkty wytwarzają najbardziej znane elektroniczne marki.

Wraz z graficznym odświeżeniem logo marki i layoutu, Audiomedia stopniowo rozszerza portfolio produktów, oferując wiele nowych rozwiązań dedykowanych do samochodu: od słuchania ulubionej muzyki, poprzez oglądanie filmów po systemy do nawigacji GPS.

W najbliższych planach firmy jest rozszerzenie oferty o inne urządzenia oparte na najnowszych trendach technologicznych z dziedziny elektroniki użytkowej, które wykraczają poza ramy car-audio.

Więcej: www.audiomedia.pl

 

O firmie 2N-Everpol.

Firma 2N-EVERPOL powstała w 1992 roku zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego. Firma jest wyłącznym dystrybutorem najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży elektroniki użytkowej tj. Blaupunkt, Clarion, Audiomedia, Brax, Helix, Match , Myaudioart, Lector czy Morel, a także produktów z kategorii małego AGD marki Blaupunkt.

Drugą istotną działalnością firmy 2N-Everpol są usługi związane z caravaningiem. „Centrum Entuzjastów Caravaningu” w Tomicach k/Warszawy, jako największe centrum caravaningowe w Polsce, jest przedstawicielem w naszym kraju marek tj. HOBBY, WEINSBERG, TABBERT, GIMEX oraz dystrybutorem marek MOVERA, FRANKANA , REIMO, DOMETIC, ISABELLA, VENTURA, KNAUS.

Firma 2N-EVERPOL co roku, począwszy od 2009 otrzymuje prestiżowe wyróżnienie w postaci Gazeli Biznesu, przez co trafiła do elitarnego Klubu Gazeli Biznesu - grona najbardziej rozwijających się firm w Polsce. W roku 2017 firma po raz kolejny dołączyła do zaszczytnego grona firm wyróżnionych „Diamentem Forbesa”.

 

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Dokowicz

tel. +48 519 141 499

mail: katarzyna.dokowicz(at)everpol.pl


Dane rejestrowe:

2N-Everpol Sp. z o.o.

02-801 Warszawa, ul. Puławska 403A

NIP 951-20-79-512, REGON 010130717, KRS 0000164987

 

Biuro handlowe:

ul. Polna 6

05-500 Chyliczki

tel. +48 22 331 99 59

 

Dodał: 2N-Everpol