Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Najpopularniejsze atrakcje na piknik z okazji Dnia Dziecka.

2019-05-06 13:43:20
Planujesz organizację pikniku dla dzieci w swojej miejscowości? A może jesteś rodzicem i chcesz poznać atrakcje na których Twoje dziecko będzie bawiło się najlepiej? Zapraszam do zapoznania się z moim rankingiem pięciu najpopularniejszych atrakcji dla dzieci.

Miejsce 5 - animacje plastyczne...

To doskonała okazja aby nasze dzieci ( i my ) odetchneły troszeczkę przed kolejnymi atrakcjami. Po takiej animacji nasze dziecko może przynieść zrobioną własnoręcznie zabawkę, lalkę lub obrazek i stanowi on pamiątkę na długie miesiące bądź lata. Dobrze przeprowadzone animacje plastyczne dostarczają mnóstwo radości a rodzice mają chwilę na pochwalenie się swoimi pociechami. Warto zwrócić uwagę na używane materiały. Ważne aby farby, kredki i inne przybory miały wymagane atesty bespieczeństwa.

Miejsce 4 - animacje ruchowe...

Któż z nas nie lubi rywalizować z innymi? To wspaniała okazja aby nasze dziecko mogło sprawdzić się w różnych, wymyślnych konkurencjach. Dobrze, gdy animatorzy są przygotowani i wynagrodzą trud, jakie włożyło dziecko w konkurs. Nagrodą mogą być małe maskotki lub pamiątkowe dyplomy. Gdy zdecydujemy się aby nasze dziecko wzieło udział w zabawie, sprawdźmy jak wygląda teren zabawy? Czy podłoże jest w miarę równe i czy nie ma elementów mogących być niebespiecznymi dla dzieci? Jeśli nic nas nie zaniepokoi zabawę czas zacząć.

Miejsce 3 - malowanie twarzy...

Od lat w czołówce klasuje się malowanie buziek dzieci w różne bajkowe wzory. Od około 3 lat, malowanie twarzy stało się sztuką i wprawny animator lub animatorka są w stanie wyczarować na twarzach dzieci prawdziwe arcydzieła. Przy wyborze osoby do malowania buziek warto poza ceną zwrócić uwagę na jej możliwości. Dobry animator to stała kolejka w oczekiwaniu na jego dzieła.

Miejsce 2 - modelowanie balonów...

Tak jak wspomniałem na początku, możemy zapomnieć o piesku z jednego balonika. Taka atrakcja mogła robić wrażenie na nas gdy mieliśmy po 10 lat. Nasze dzieci, są już przyzwyczajone do wyższych standardów. Aby temu sprostać, dobry animator jest w stanie stworzyć bardziej skomplikowane postacie z większej ilości balonów. Najlepsi tweesterzy używają nie tylko balonów podłużnych ale i innych rodzająw, zmieniając ich kształty, dzięki czemu postacie są jeszcze bardziej zjawiskowe. Przy wyborze profesjonalnego animatora warto poprosić go o kilka przykładowych zdjęć zwierzątek które powstaną z balonów podczas planowanego pikniku.

Miejsce 1 - dmuchane zamki...

Jeśli pogoda dopisuje to dmuchańce, bo tak są nazywane dmuchane zabawki, są obstawione od momentu startu pikniku, aż po jego kres. Ogromny wybór pozwala organizatorowi eventu na zamówienie np. dmuchanej zjeżdżalni, toru przeszkud i zamku do skakania dla najmłodszych. Na co zwrócić uwagę aby nie było wypadków z udziałem najmłodszych? Zazwyczaj jest jeden powód wszystkich przykrych zdarzeń z udziałem tych zabawek. Jest to brak zabezpieczenia dmuchańca długimi kotwami do podłoża. Bez takiego zabezpieczenia nie można wpuszczać dzieci na obiekt. Poza tym, jeśli zabawka ma podbity przegląd i jest prawidłowo obsługiwana przez doświadczonego pracownika to zabawa jest wyśmienita.

Mam nadzieję, że artykuł pomoże w doborze odpowiednich atrakcji na Państwa piknik. Dzień Dziecka już tuż, tuż. Zadbajmy razem aby atrakcje dla dzieci zapadły im głęboko w pamięć i były w 100% bezpieczne.

Wojciech Bernacki

https://etna.waw.pl

 

Dodał: Etna