Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Nexity Polska: premiera pierwszej poznanskiej inwestycji Malta Point na Miedzynarodowych Targach Poznanskich

2019-09-19 17:11:47
Co się buduje w Poznaniu? Już w dniach 21-22 września 2019 roku, podczas Międzynarodowych Tragów Poznańskich będzie można sprawdzić premiery i najciekawsze inwestycje u deweloperów na Targach Mieszkań i Domów.

Podczas tegorocznej, jesiennej edycji wydarzenia, swoją najnowszą i zarazem pierwszą inwestycję mieszkaniową w stolicy Wielopolski zaprezentuje dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości, Nexity Polska.

 

Zainteresowanie nowymi mieszkaniami nie słabnie, pomimo wzrostu cen nieruchomości. Na wzmożony popyt odpowiedzieli też deweloperzy, wprowadzając do oferty wiele nowych inwestycji. Dlatego już w nadchodzący weekend warto wybrać się na Międzynarodowe Targi Domów i Mieszkań, gdzie zaprezentuje się ponad 150 wystawców. Wśród nich, firma Nexity Polska, która rusza z nową inwestycją w Poznaniu. Inwestor niebawem rozpocznie prace budowlane związane z osiedlem Malta Point – projektem zlokalizowanym w dzielnicy Łacina. Nexity analizując sytuację w stolicy Wielkopolski to właśnie tu upatrzył idealny punkt na zrealizowanie pierwszej pozawarszawskiej inwestycji - osiedla Malta Point, przy ulicy Brneńskiej.

Targi Mieszkań i Domów, to nie lada okazja dla poszukujących wymarzonego mieszkania lub domu. Serdecznie zapraszamy w dniach 21-22 września 2019 roku, do hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie na stoisku nr F17, osoby poszukujące wymarzonego, funkcjonalnego lokum w konkurencyjnej cenie, będą mieli okazję zapoznać się z ofertą Malta Point – zachęca Michał Kostrow, Dyrektor Operacyjny, Nexity Polska.

Malta Point - mieszkania szyte na miarę

Do 2020 roku na działce o wielkości 22 tys. mkw. Nexity wybuduje osiedle z 98 lokalami mieszkalnymi, wśród których każdy poszukujący własnej przestrzeni życiowej, znajdzie coś dla siebie. Istotną informacją dla inwestora wkraczającego na nowy rynek są rodzaje mieszkań, które są najczęściej poszukiwane przez zainteresowanych. Według badań, w Poznaniu największą popularnością cieszą się głównie kawalerki i lokale dwupokojowe. W odpowiedzi na zapotrzebowanie w pierwszym etapie inwestycji Malta Point powstanie 98 nowoczesnych mieszkań, rozłożonych na 5-ciu poziomach budynku. Wśród różnorodnych metraży dostępne będą zarówno jedno‑, jak i dwupokojowe lokale oraz większe, maksymalnie 4-pokojowe. Wszystkie lokale będą wyposażone w balkony, a w budynkach znajdą się miejsca garażowe.

Mnogość udogodnień

Kupując mieszkania Nexity, każdy może dodatkowo wykupić system Nexity Smart, który dzięki nowoczesnej technologii umożliwia mieszkańcom bezprzewodowe zarządzanie domem i sprzętami wewnątrz niego. Innowacyjne rozwiązanie odpowiada m. in. za zdalne sterowanie oświetleniem, regulację temperatury, informowanie o wycieku wody i pojawieniu się nieproszonych gości. Kontrola nad mieszkaniem w takiej postaci zwiększa poczucie bezpieczeństwa, a także daje poczucie komfortu poprzez możliwość sterowania systemem z dowolnego miejsca, również poza lokalem.  Dodatkowo, biorąc pod uwagę zróżnicowanie w potrzebach klientów, Nexity zagwarantuje ,,szyte na miarę” wykończenie wnętrz. Niewątpliwym atutem inwestycji Malta Point jest także jej lokalizacja. Ulica Brneńska w dzielnicy Łacina to miejsce, w sąsiedztwie, którego znajdują się tereny rekreacyjne nad rzeką Wartą, a nieopodal cały kompleks atrakcji nad Jeziorem Maltańskim. W sąsiedztwie planowanego osiedla rozmieszczone są punkty usługowe oraz gastronomiczne. Od Galerii Posnania dzieli je zaledwie 1 minutowy spacer, a od Centrum Handlowego Malta - około 20 minut. Czas dojazdu do Centrum miasta to zaledwie 15 minut. Okolica inwestycji zachęca do pozostania tu na dłużej. Wszystkie najważniejsze miejsca dzielnicy dostępne są niemal na wyciągnięcie ręki, a korzystać z nich mogą zarówno single, rodziny z dziećmi, jak i osoby starsze.

 

 

Firma Nexity jest obecna na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od 8 lat. Obecne realizuje kilka projektów deweloperskich w Warszawie: Next Ursus (www.nextursus.pl) przy ul. Posag 7 Panien 16, My Bemowo 3 (www.mybemowo.pl) przy ul. Batalionów Chłopskich 79, LifeTown (www.lifetown.pl) przy ul. Kłobuckiej 6, Bemowo Line (www.bemowoline.pl) przy ul. Szeligowskiej 61 oraz Malta Point (www.maltapoint.pl) przy ul. Brneńskiej w Poznaniu.

 

O Nexity: Grupa Nexity to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2011 roku.

Regiony: wielkopolskie
Dodał: M&CC