Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Nexity konsekwentnie oferuje mieszkania przystępne cenowo

2019-01-22 15:49:00
Spekulacje na rynku nieruchomości mieszkaniowych wskazują, że w 2019 roku, można spodziewać się dalszego wzrostu cen mieszkań. Tendencja ta to efekt wzrostu cen materiałów budowlanych, brak gruntów pod budowę w wiodących lokalizacjach czy wzrost wynagrodzeń pracowników.

Czy nadal można zakupić w Warszawie nowe mieszkanie na własność w przystępnej cenie?

 

Według prognoz analityków minął bezpowrotnie czas boomu na polskim rynku mieszkaniowym i nie należy się spodziewać skokowego spadku cen mieszkań a raczej wyhamowania tempa ich wzrostu i stabilizacji. W Warszawie, na koniec 2018 roku, nabywcy za metr kwadratowy mieszkania płacili już ponad 8,5 tysiąca złotych. Ceny w ostatnich miesiącach szybowały w górę. Stosunkowo niskie koszty kredytu, ogromne zapotrzebowanie i sporo nowych inwestycji, powodowały, że rynek nieruchomości rozwijał się bardzo dynamicznie. W ostatnich latach w Warszawie buduje się bardzo dużo a szczególnym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne osiedla mieszkaniowe o podwyższonym standardzie i na preferencyjnych warunkach. Takie oferuje deweloper Nexity i kusi kupujących atrakcyjnymi cenami. W trzech realizowanych inwestycjach można nabyć mieszkanie już od 6300 zł/mkw., czyli aktualnie w najniższej cenie w lewobrzeżnej części miasta.

 

Jednym z najważniejszych kryteriów wyboru jest cena. Śledzimy rynek i dokładamy starań, aby każdy, zarówno singiel, jak i rodziny z dziećmi znaleźli odpowiednie lokum, wyposażone w nowoczesne rozwiązania.  Najlepszym miejscem na zakup mieszkania dla rodziny z dziećmi są obrzeża Warszawy. To inwestycje korzystne cenowo, ponieważ lokale w osiedlach poza centrum miasta są zwykle tańsze. Wiemy, że stosunek ceny do powierzchni mieszkania jest kluczowy, dlatego w NextUrsus, przy ul. Posag 7 Panien 16 zaprojektowaliśmy przestronne, rodzinne mieszkania, idealne dla par z dziećmi. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą, gdzie za metr kwadratowy lokalu w NextUrsus klient zapłaci 6300 zł. To nie koniec dobrych wiadomości dla kupujących. Zainteresowani mieszkaniami w Life Town mogą teraz kupić je od 6800 zł/mkw. Z kolei w naszej najnowszej realizacji Bemowo Line, przy ul. Szeligowskiej ceny startują od 7600 zł/mkw. Promocje będą dostępne do końca stycznia 2019 roku. Zachęcamy
do odwiedzenia Biur Sprzedaży
– komentuje Piotr Zagórski, Marketing Manager, Nexity Polska.

 

 

Firma Nexity jest obecna na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od 5 lat. Obecne realizuje kilka projektów deweloperskich w Warszawie: NextUrsus (www.nextursus.pl) przy ul. Posag 7 Panien 16, MyBemowo 3 (www.mybemowo.pl) przy ul. Batalionów Chłopskich 79, LifeTown (www.lifetown.pl) przy ul. Kłobuckiej 6 oraz Bemowo Line (www.bemowoline.pl) przy ul. Szeligowskiej.

 

O Nexity: Grupa Nexity to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządzanie ruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na a terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2013 roku.

Dodał: M&CC