Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Nexity: zapraszamy na Dni Otwarte inwestycji w Warszawie

2019-03-07 15:00:09
Nexity, deweloper prężnie działający na stołecznym rynku nieruchomości mieszkaniowych zaprasza na Dni Otwarte w czterech realizowanych inwestycjach w Warszawie. Spółka oferuje lokale już od 6300 złotych za mkw.

Ponad 460 nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań czeka obecnie na klientów w warszawskich inwestycjach Nexity. Lokale oferowane przez dewelopera są relatywnie tanie, w standardzie nie odbiegającym od konkurencji. Co więcej, kupujący może zyskać dodatkowe funkcjonalności, tj. Nexity Smart – nowoczesny system sterowania domem, który pozwoli dostosować „cztery kąty” do własnych preferencji. Technologia  ta zapewnia komfort – dzięki niej można sterować pracą urządzeń RTV i AGD z dowolnego miejsca – wystarczy tylko aplikacja oraz połączenie z Internetem. Nexity Smart, to także oszczędność domowego budżetu – przy pomocy tego rozwiązania można zredukować opłaty za prąd nawet o 30 proc. Aktualnie Nexity buduje  w Warszawie 4 inwestycje, w dzielnicach: Bemowo, Służewiec i Ursus. Warto zaznaczyć, że lokale  w ramach inwestycji LifeTown oraz Next Ursus sprzedawane są wraz z prawem do gruntu. Mieszkania na osiedlu Next Ursus podczas Dni Otwartych będzie można zakupić już od do 6300 złotych za mkw., natomiast ceny lokali na LifeTown będą w tych dniach zaczynały się od 7000 złotych za mkw.

 

Inwestycje Nexity są bardzo dobrze zlokalizowane. Budowane są w atrakcyjnych częściach Warszawy, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych – drogowych, kolejowych oraz transportu miejskiego. Przy wyborze miejsca pod budowę nowego projektu przykładamy wagę do jego otoczenia, istotne jest aby w pobliżu była dobrze rozwinięta infrastruktura usługowa. Jestem przekonany, że zróżnicowana oferta funkcjonalnych mieszkań zaspokoi potrzeby zarówno kilkuosobowej rodziny, jak i młodych, aktywnych singli. Dlatego warto wybrać się do Biur Sprzedaży podczas Dni Otwartych, które odbędą się na terenie naszych inwestycji i samemu sprawdzić dostępną ofertę. Dla osób zainteresowanych kupnem, w dniach 15 – 16 marca 2019 roku, przygotowaliśmy promocyjną cenę, rozpoczynającej się od 6300 zł za mkw. – komentuje Michał Kostrow, Dyrektor Operacyjny, Nexity Polska.

 

Nexity: atrakcyjne ceny podczas Dni Otwartych

By dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zaletami lokali, deweloper zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się, w piątek i sobotę - 15 i 16 marca 2019 roku, w Biurach Sprzedaży Nexity. Na odwiedzających czekać będą także doradcy kredytowi, którzy chętnie posłużą radą z zakresu finansowania inwestycji. Podczas wydarzenia będzie można także zapoznać się z ofertą sprzedaży 12 lokali usługowych o różnorodnym metrażu, usytuowanych w nowobudowanych inwestycjach.

 

 

Firma Nexity jest obecna na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od 6 lat. Obecne realizuje kilka projektów deweloperskich w Warszawie: Next Ursus (www.nextursus.pl) przy ul. Posag 7 Panien 16, My Bemowo 3 (www.mybemowo.pl) przy ul. Batalionów Chłopskich 79, LifeTown (www.lifetown.pl) przy ul. Kłobuckiej 6 oraz Bemowo Line (www.bemowoline.pl) przy ul. Szeligowskiej 61.

 

 

O Nexity: Grupa Nexity to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2013 roku.

Kategorie: Budownictwo, Dom, Usługi, Zakupy
Dodał: M&CC