Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Niezwykłe święto tańca w Silesia City Center

2018-05-25 16:36:33
2 czerwca Silesia City Center wypełni się emocjonującą taneczną rywalizacją. Zachwycające pokazy umiejętności katowickich tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola. Tego dnia będzie można również wziąć udział w warsztatach z Dominikiem Rupińskim, jednym z największych polskich muserów.

Egurrola Challenge to jedyny taki turniej tańca dla dzieci i młodzieży, na którym króluje taniec, emocje i pozytywna energia. W pierwszy weekend czerwca na scenie zobaczymy młodych tancerzy Egurrola Dance Studio, którzy zawalczą o medale i nagrody. Tancerze wystąpią w pokazach solowych, duetach oraz formacjach, prezentując najbardziej widowiskowe style taneczne i pokażą, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru.

Uczestników turnieju w tanecznej rywalizacji będzie dopingował sam Agustin Egurrola. Tym bardziej będzie to świetna okazja, by porozmawiać z założycielem szkoły, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

- Egurrola Challenge to dla mnie niezwykle ważne wydarzenie, dlatego zapraszam do wspólnego udziału w tym fantastycznym turnieju. Jestem przekonany, że razem przeżyjemy niezwykłe emocje i będziemy się świetnie bawić! - mówi Agustin Egurrola choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio.

Czerwcowe Egurrola Challenge będzie obfitowało w wiele atrakcji. Jedną z nich będzie możliwość spotkania jednego
z najpopularniejszych polskich muserów! Podczas Dominik Rupiński Workshops w Egurrola Dance Studio Dominik nauczy Was fantastycznej choreografii, a następnie nagra z Wami wspólny challenge, który opublikuje za pomocą aplikacji musical.ly! Na warsztaty można się za pisać na stronie: egurrola.com/kc/egurrola-challenge-katowice/dominik-rupinski-workshops-katowice/ .

W ten wyjątkowo roztańczony dzień na widzów czeka także mnóstwo niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez Egurrola Dance Studio. Zaplanowane są otwarte konkursy dla publiczności, w których nie będzie przegranych – nagrodę otrzyma każdy, kto wykaże się odwagą i zdecyduje się na udział w zabawie. Dzieci będą mogły również spróbować swoich sił w tańcu w czasie animacji prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów.

Egurrola Challenge rozpocznie się 2 czerwca o godz. 11:00 na parterze Silesia City Center.

Kategorie: Muzyka, Sport
Dodał: Egurrola Dance Studio